پنجشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۹ ,16 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۳۰ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۲۲
فرمانده انتظامی چابهار:
پلیس نماد خدمت به مردم و خنثی کردن توطئه های دشمنان است
 
فرمانده انتظامی چابهار گفت: پلیس به عنوان نماد خدمت، با انجام وظایف و ماموریت های خود نقش موثری در خنثی کردن توطئه های دشمنان دارد.
به گزارش عصرهامون، به نقل از چهاربهاران، سرهنگ حیدر کیخا مقدم در جمع کارکنان انتظامی این شهرستان در جلسه هدایت سیاسی با اشاره به اهمیت فرمان مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) که بازتاب زیادی در محافل سیاسی و خارجی داشت اظهار کرد: عده ای به ویژه عناصر ضد انقلاب و گروهک منافقین کوشیدند تا با تحریف مسئله، برداشت های القایی خود را به مخاطبان ارائه کنند.
وی افزود: این عناصر ضد انقلاب و خود فروخته که اقدامات تروریستی زیادی در زمان انقلاب و حتی قبل از آن نیز در داخل کشور انجام داده بودند و به جهت نداشتن جایگاه و منزلت مردمی از کشور جمهوری اسلامی ایران اخراج شدند و کوشیدند القای انحرافی خود را با عملیات روانی رسانه ای و فضای مجازی ارائه کنند.
کیخا تصریح کرد: دشمن و نظام استکباری می خواهد در نظام تصمیم سازی اختلال ایجاد نماید و اولویتها را تغییر بدهد و مردم را دچار نا امیدی و یاس و بین مسلمان تفرقه ایجاد کنند.
فرمانده انتظامی چابهار گفت: از آنجا که پلیس بیشترین سطح تماس را با شهروندان دارد می تواند با انجام دادن وظایف خود به صورت دقیق و با رفتار و کردار و گفتار نیک خود با شهروندان به عنوان نماد حکومت در بین آحاد جامعه و با ایجاد انگیزه در بین شهروندان نقش خودر ا به خوبی ایفا و در جهت خنثی کردن توطئه دشمنان همانند گذشته اقدام کنند.
سرهنگ کیخا به تغییر رویکرد دشمن از جنگ سخت به جنگ نرم اشاره کرد و افزود: رویکرد دشمن از جنگ سخت به جنگ نرم تغییر یافته است و با توجه به اینکه خانواده و جوانان قدرت و فرصت بسیار مهمی برای کشور می باشند دشمن سعی و تلاش می کند تا با نفوذ فرهنگی آنان را تبدیل به تهدید کند لذا باید مراقب باشیم و نگذاریم دشمن به اهداف خود در جنگ نرم برسد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۶۶۱۶


ارسال