سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ,15 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
سردار نقدی ایستادگی ملت در برابر ابرقدرت های شرق و غرب را که ثروت هایشان را به پای صدام ریختند، معجزه بزرگ دفاع مقدس دانست و گفت: ما مامور هستیم تا با طاغوت ها بجنگیم و این میدان آزمایشی است که خوب و بد شناخته می شوند.

به گزارش سرویس سیاسی عصرهامون به نقل از صبح اردستان؛ سردار محمدرضا نقدی پیش از ظهر امروز در مراسم تشییع شهدای گمنام در شهر مهاباد اظهار کرد: با ورق زدن صفحات تاریخ ملاحظه می کنید که اولیاء خداوند در مقابل طاغوت ها ایستاده اند.
معاون فرهنگی سپاه پاسداران با بیان اینکه ما مامور هستیم تا با طاغوت ها بجنگیم و این میدان آزمایشی است که خوب و بد شناخته می شوند، افزود: اگر جوان ۱۳ساله به جبهه می شتافت چون عاشق شهادت بود و این هستی از بین نمی رود و ان شالله تداوم دارد.
سردار نقدی با بیان اینکه شهدا در زیرعرش خدا نشسته و کسی به جز انبیا بالاتر از آنها نیست؛ ادامه داد: در روز قیامت همه به جایگاه شهداء غبطه می خورند.
وی با اشاره به اینکه کسانی که راه سعادت را شناختند شهید شدند، افزود: شهدا با شناختی که پیدا کردند راه سعادت را به ما آموخته اند.
سردار نقدی با اشاره به اینکه مسیر ایمان و عبودیت پروردگار، مقابله با طاغوت ها، زورگویان، ظالمان و شرک و نفاق است، تصریح کرد: ۱۴۰۰ سال ملت های مسلمان و دیگر ملت ها زیر چکمه های ظالمان ایستادند و شهدا به میدان آمده و ملت ها را نجات دادند، هر چند در مقابل طاغوت سختی هایی وجود دارد اما با توجه به آیات قرآن کریم اگر استقامت کردید پیروز هستید.
وی با بیان اینکه راه شهدا راه مودت و دوستی هاست، تصریح کرد: در واقع راه شهدا، راه نترسیدن از طاغوت ها و دشمنان است.
سردار نقدی ایستادگی ملت در برابر ابرقدرت های شرق و غرب را که ثروت هایشان را به پای صدام ریختند، معجزه بزرگ دفاع مقدس دانست و نتیجه آن را پیروزی ملت ایران بیان کرد.
وی با اشاره به آیات قرآن که اگر دین خدا را یاری کنید شما را یاری خواهد کردیادآورشد: شهدا با اخلاصشان این مهم را به سرانجام رسانده و محقق کردند.
معاون فرهنگی کل سپاه پاسداران گفت: اگر پیشرفت و تعالی می خواهیم باید پشت سر ولایت حرکت کرده تا در آن دنیا شرمنده شهدا نشویم.
وی با اشاره به اینکه بعضی ها مودت ها و دوستی هایشان با آمریکا بوده ولی نفرینشان به مومنان، بسیج، سپاه و پیشگامان انقلاب است افزود: این دسته از افراد جایی جزء جهنم ندارند.
سردار نقدی اظهار کرد: به یمن ایستادگی شهدا پرچم اسلام در همه جا به اهتزاز درآمده و امروز فریاد اسلام ناب محمدی بلند است.
معاون فرهنگی سپاه پاسداران با بیان اینکه آمریکایی ها و جنایتکاران با هم همپیمان شده تا گروهی را بر سرکار بیاورند تا ملت های منطقه را از بین ببرد، اظهار کرد: امروز می بینید داعشی که آمریکا پرورش داد در موصل شکست خورده و آل سعود هم در یمن متحمل شکست شده است.
انتهای پیام/

 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۶۶۲۴


ارسال