پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ,15 November 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۳۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۵
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد:
دستگیری 2 سرکرده مطرح بین المللی مواد مخدر در سیستان و بلوچستان/ 3 باند بزرگ بین المللی منهدم و بیش از 4 تن مواد کشف شد
 
سردار رحیمی گفت: 2 قاچاقچی مطرح بین المللی در سیستان و بلوچستان دستگیر شدند.
به گزارش خبرنگار انتظامی عصرهامون، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در جمع اصحاب رسانه از دستگیری 2 قاچاقچی مطرح بین المللی مواد مخدر در سیستان و بلوچستان خبر داد.

سردار حسین رحیمی با بیان اینکه بحث مبارزه با قاچاقچیان و اشرار و باندهای بزرگ بین المللی به عنوان دستور کار نیروی انتظامی در استان بوده است، اظهار داشت: در این رابطه با برنامه ریزی و اشراف، نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان تسلط خوبی بر کاروان های مطرح و بزرگ پیدا کردیم.

وی ادامه داد: در 2 روز گذشته مجاهدان رزمنده انتظامی در یگان های تکاور در سه مرحله عملیات که ساعت ها به طول انجامید 4 تن و 165 کیلوگرم مواد مخدر را که بیشتر آن تریاک، حشیش و مرفین است، کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: در این عملیات 3 باند بزرگ بین المللی منهدم، 2 سرکرده مطرح قاچاقچی دستگیر و 6 نفر از قاچاقچیان و اشرار دستگیر شدند.

سردار رحیمی با بیان اینکه یکی از سرکردگان دستگیر شده در کورین زاهدان و دیگری در نیکشهر دستگیر شده، خاطر نشان کرد: قاچاقچی دستگیر شده در زاهدان به جابه جایی 300 تن مواد مخدر اعتراف و سرکرده دستگیر شده در نیکشهر نیز به جابه جایی 30 تن مواد مخدر اعتراف کرده است.

وی اضافه کرد: در این عملیات 9 قبضه سلاح جنگی، 5 دوربین دید در شب، سیستم پرتاب موشک، تیربارهای مختلف و هزاران فشنگ کشف شده است.
فرمانده انتظامی استان گفت: این بزرگان قاچاقچی سال هاست تحت تعقیب دستگاه قضا و نیروی انتظامی بودند که با تلاش های نیروی انتظامی سرانجام دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه امروز با افتخار می گوییم ضرباتی که بر قاچاقچیان وارد می کنیم مقدمه امنیت در استان است، افزود: سال گذشته 123 تن مواد مخدر در استان کشف شد که 300 درصد نسبت به سال 94 افزایش داشته است و امسال در 4 ماهه نخست 50 تن مواد مخدر که رشد 22 درصددی نسبت به سال 95 داشته است.

فرمانده انتظامی استان اظهار اشت: انهدام باندهای مواد مخدر، کشف و ضربه زدن به قاچاقچیان روند صعودی داشته است که این روند را ادامه می دهیم.
انتهای پیام/


 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۶۶۶۳


ارسال