يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ ,29 March 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۳
دستگیری سارق مسلح در شهرستان ایرانشهر
 
فرمانده انتظامی ایرانشهر از دستگیری سارق مسلح و کشف سرقت در کمتر از یک ساعت توسط پلیس این شهرستان خبر داد.
به گزارش عصرهامون به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،دوستعلی جلیلیان گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت مسلحانه خودرو پراید در یکی از خیابان‌های سطح شهر بلافاصله ماموران انتظامی این فرماندهی جهت دستگیری سارق یا سارقان احتمال موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر افزود: ماموران بلافاصله پس از اعلام وقوع سرقت تکاوران پلیس با اشراف اطلاعاتی و اقدامات تخصصی در کمتر از یک ساعت در حالی که سارق با خودروی مسروقه از محل فرار کرده بود، مخفیگاهش را شناسایی و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه با هماهنگی مقام قضائی وی را دستگیر و از این سارق یک قبضه سلاح کلاش به همراه مهمات مربوطه کشف کردند.
وی در ادامه جزئیات تکمیلی این خبر گفت: پس از بررسی‌های فنی و در بازجویی‌های انجام شده از این متهم و با توجه به مستندات و ادله پلیسی وی به 10 فقره سرقت مسلحانه خودرو اعتراف کرد. خودروی کشف شده از سارق پس از رسیدگی، به مالک پس داده شد که این امر رضایت خاطر شاکی و شهروندان را به همراه داشت.
جلیلیان افزود: دستگیری سارقان توسط ماموران انتظامی در راستای برقراری امنیت پایدار در سطح شهرستان صورت می‌گیرد و مجرمان و مخلان نظم و امنیت بدانند فرزندان ملت در نیروی انتظامی از عزمی راسخ در برخورد با آنان برخوردارند و اجازه هنجار شکنی را به هیچ کس نخواهند داد.
 
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۶۷۹۸


ارسال