پنجشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ ,2 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۴
مدیریت زاهدی‌فرد در صحنه‌ها ضعیف بود
رودنیل: گل اول پرسپولیس آفساید بود/ داور پنالتی شاگردان برانکو را ندید
 
یک کارشناس داوری فوتبال، گفت: گل اول پرسپولیس به فولاد خوزستان در موقعیت آفساید به ثمر رسید.س
به گزارش عصرهامون، نوذر رودنیل در گفت‌وگو با فارس، در مورد نحوه قضاوت زاهدی‌فرد در بازی پرسپولیس و فولاد خوزستان، گفت: زاهدی‌فرد می‌تواند داور بسیار خوبی باشد البته باید دقتش را بیشتر کند و خودش را هم خیلی در زمین مسابقه عصبانی و تلخ نشان ندهد.
وی ادامه داد: گل اول پرسپولیس در شرایط کاملاً آفساید به ثمر رسید که کمک داور این آفساید را ندید. داور هم در نیمه اول دو اخطار به ایمان مبعلی بازیکن فولاد و علیپور مهاجم پرسپولیس نشان داد که هر دو کارت زرد  اشتباه بود و داور به دلیل تمارض این دو بازیکن کارت زرد نشان داد که اصلاً درست نبود. خطایی در آن صحنه‌ها رخ نداد اما تمارضی هم انجام نشده بود.
رودنیل با اشاره به دقیقه 27 مسابقه، عنوان کرد: طبق قانون جدید فوتبال وقتی دست از بدن باز شود و توپ به دست برخورد کند داور باید پنالتی اعلام کند که این پنالتی پرسپولیس را هم داور تشخیص نداد.
این کارشناس داوری در مورد اخراج مهاجم پرسپولیس، گفت: علیپور به دلیل اینکه با استوک روی پای بازیکن حریف رفت باید کارت قرمز مستقیم می‌گرفت نه کارت زرد دوم اخراج این بازیکن صحیح بود. در دقیقه 74 هم که طارمی و عبدالله‌زاده با هم درگیر شدند باید به هر دو بازیکن کارت زرد نشان داده می‌شد نه اینکه فقط به بازیکن فولاد کارت زرد نشان داده شود. در دقیقه 76 هم عبدالله‌زاده بازیکن فولاد به دلیل خطایی که انجام داد باید کارت زرد دوم را می‌گرفت و از زمین اخراج می‌شد. مدیریت داور در اتفاقات این بازی خوب نبود.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۶۸۳۳


ارسال