سه شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ ,7 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۱
مشارکت 200 دانش آموز میرجاوه ای در طرح هجرت3
 
مراسم افتتاحیه طرح هجرت 3 شهرستان میرجاوه در مدرسه حافظ شیرازی برگزار شد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون، به نقل از پایگاه خبری لادیز، مراسم افتتاحیه طرح هجرت 3 با حضور مسئول بسیج سازندگی، رییس آموزش و پرورش و مسئول بسیج دانش آموزی شهرستان میرجاوه در مدرسه حافظ شیرازی برگزار شد.
مسئول بسیج سازندگی سپاه شهرستان میرجاوه در مراسم افتتاحیه اردوهای طرح هجرت 3 این شهرستان، اظهار کرد: طرح هجرت می تواند عامل بسیار مهمی در تربیت روحی و اخلاقی دانش آموزان در عرصه های کار باشد و دانش آموزان بتوانند در حفظ و نگهداری مدارس که در دست دانش آموزان امانت است بسیار کارساز باشد.
سرهنگ پاسدار موسی جهانتیغ افزود: شناسایی، هدایت و بکارگیری قابلیت ها و توانمندی های دانش آموزان ، افزایش دلبستگی دانش آموزان به فضاهای آموزشی، آشناسازی دانش آموزان با فرهنگ تلاش وکار و فعالیت گروهی از جمله اهداف اجرای طرح هجرت در مدارس است.
وی خاطرنشان کرد: حضور دانش آموزان در اردوهای طرح هجرت همان اقدام و عمل در سال اقتصاد مقاومتی است برگزاری اردوهای جهادی یکی از دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی و اقدامی عملی در جهت محرومیت زدایی است.
مسئول بسیج سازندگی سپاه شهرستان میرجاوه تاکید کرد:طرح هجرت یکی از مصادیق عملی شعار اقتصاد مقاومتی است که خودباوری را در دانش آموزان زنده می کند،نام بسیج سازندگی بیانگر حرکت جهادگونه و برخاسته از نیت خدمتگزاریست، ترویج فرهنگ کار و تلاش در جامعه به سلامت اجتماع و حفظ ارزش ها کمک می کند و بسیج سازندگی می تواند با انجام عمرانی و تاثیرگذار نقش مهمی ایفا کند.
وی اذعان کرد: در سال جاری با توافق آموزش و پرورش با معاونت بسیج سازندگی سپاه شهرستانی میرجاوه برنامه ریزی شده است تا 2هزار نفر روزکار برای 200 نفر دانش آموز بسیجی کار رنگ آمیزی 6 مدرسه و تعمیر میز و نیمکت های یک مدرسه را انجام دهند همچنین با همکاری کانون بسیج فرهنگیان و حوزه مقاومت دانش آموزی شهید کفاش تعداد 240نفر ساعت آموزش کلاس های تقویتی با مشارکت 10 نفر از دبیران بسیجی جهت برگزار می شود.


انتهای پیام/ 4941
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۶۹۰۲


ارسال