چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ ,26 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۰
کلاهبردار ۲۰ میلیاردی در زاهدان دستگیرشد
 
فردی که اقدام به کلاهبرداری از شهروندان زاهدانی به مبلغ ۲۰ میلیارد و ۸۳۰ میلیون ریال کرده بود، دستگیرشد.
به گزارش عصرهامون به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،رئیس پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری فردی که اقدام به کلاهبرداری از شهروندان زاهدانی به مبلغ ۲۰ میلیارد و ۸۳۰ میلیون ریال کرده بود، خبر داد.
سرهنگ ابراهیم ملاشاهی گفت: در پی ارجاع چندین فقره پرونده با موضوع کلاهبرداری مبنی بر اینکه فردی به هویت "ر - گ" اقدام به فروش مال غیر، از طریق فروش، اجاره و رهن واحدهای مسکونی کرده، تحقیقات پلیس جهت بررسی موضوع و دستگیری این کلاهبردار آغاز شد.
رئیس پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان افزود: کارآگاهان پلیس در تعاقب پایش‌های اطلاعاتی دریافتند متهم پس از هر معامله و تنظیم قرارداد با طرفین و قبل از نقل و انتقال قطعی برابر مفاد قرارداد و مبایعه نامه اقدام به فروش و واگذاری همان ملک به فرد دیگری با در دست داشتن مدارک مالکیت کرده است.
وی تصریح کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی با اشراف اطلاعاتی این کلاهبردار را شناسایی و وی را در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند.
ملاشاهی با بیان اینکه متهم در بازجویی های تخصصی به 8 فقره کلاهبرداری به مبلغ 20 میلیارد و 830 میلیون ریال اعتراف کرد، افزود: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.
 
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۶۹۵۸


ارسال