دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ,18 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۶
عصرهامون پیگیری می کند
وقتی آتش اداره آب، خشک و تر را با هم می سوزاند/ بدهی سه ساله چند واحد، آب یک مجتمع را قطع کرد
 
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان در خصوص قطعی 10 روزه آب مجتمع پردیس زاهدان گفت: این مجتمع یک بدهی سه ساله دارد که بر اساس قانون مکلف هستیم اقدام به قطع آب کنیم.
به گزارش خبرنگار اجتماعی عصرهامون، قطعی آب در مجتمع آپارتمانی پردیس زاهدان صدای ساکنان این مجتمع واقع در خیابان انقلاب را درآورد. شهروندان ساکن در این آپارتمان که در 10 روز گذشته شاهد  قطعی آب آن هم در فصل گرما و افزایش دمای هوا بودند جهت پیگیری این موضوع با این پایگاه خبری تماس گرفتند.
 
یکی از ساکنان این مجتمع در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون با اشاره به قطعی 10 روزه آب اظهار داشت: چندین روز است که آبی برای شستشو و مصرف کردن نداریم.
 
وی با اشاره به گرمای بی سابقه هوا که لزوم استفاده از کولرهای آبی را می طلبد، گفت: اکنون چندین روز است که حتی حمام نرفته و ظرف ها خانه مان کثیف است.
 
این شهروند ادامه داد: با اینکه هزینه انشعاب و فیش های واریزی را پرداخت کرده ایم اما باید به پای افرادی که این هزینه ها را پرداخت نکرده اند مجازات شویم و با قطعی چندین روزه آب مواجه شویم که این امر صدای بسیاری از اهالی این مجتمع را درآورده است.
 
شهروند دیگری در این رابطه گفت: با توجه به افزایش گرمای هوا ومصرف بیشترآب واستفاده ازکولرهای آبی انتظارمی رفت که با قطع و یا افت فشارآب مواجه شویم اما مسئولان امر باید پیش از این اقدامات لازم را در خصوص برطرف کردن این معضل انجام می دادند تا امروز مردم با این مشکل مواجه نبودند.
 
این مجتمع بدهی سه ساله دارد
محسن میرادی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون در خصوص مشکل اهالی مجتمع پردیس زاهدان اظهار داشت: این مجتمع یک بدهی سه ساله دارد که هر چه به ساکنان آنها مهلت داده می شود و با آنها مدارا می کنیم اهالی آن در این راه مشارکت ندارند بر همین اساس برابر قانون مکلف هستیم اقدام به قطع آب کنیم تا از این طریق اهالی این مجتمع اقدام به تعیین و تکلیف میزان بدهی خود کنند.
 
وی گفت: ساکنان این مجتمع بدانند که حداکثر مساعدت را در این زمینه از قسط بندی گرفته تا هرآنچه لازم باشد که از عهده این سازمان برآید برای رفع مشکل آنها انجام خواهیم داد.
 
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان ادامه داد: این مهم حق الناس است که افرادی که با چنین مشکلی مواجه هستند باید برای رفع آن مراجعه کنند.
میرادی با بیان اینکه سیستم آب و فاضلاب وابسته به درآمدهایی است که از این بخش به دست می آورد، گفت: اگر عده ای از مردم بخشی از این هزینه ها را پرداخت نکنند در حق دیگران جفا کرده که این مهم می طلبد افراد نسبت به پرداخت بدهی های خود را اقدام کنند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۶۹۵۹


ارسال