يکشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۷ ,22 July 2018
1
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۳
حمله استاندار سیستان و بلوچستان به ائمه جمعه سیستان!
 
بعد از انتقادات گسترده ائمه جمعه سیستان به عملکرد دولت و تحریم سیاسی این منطقه، استاندار سیستان و بلوچستان در مراسم تودیع و معارفه مشاور جوان خود در سخنان خود به ائمه جمعه سیستان حمله کرد.
به گزارش خبرنگار عصرهامون، بعد از انتقادات گسترده ائمه جمعه سیستان به عملکرد دولت و تحریم سیاسی این منطقه، استاندار سیستان و بلوچستان در مراسم تودیع و معارفه مشاور جوان خود با حمله به ائمه جمعه سیستان گفت: در سفری که به سیستان داشتم در نشست با ائمه جمعه پنج شهر منطقه سیستان ، سوال کردم وظیفه شما در برابر مردم چیست؟ آیا تاکنون موفق شدید یک سرمایه گذار بومی را که در شمال و مرکز کشور سرمایه گذاری می کند ،به منطقه خودش جذب نمایید.
 
علی اوسط هاشمی در بخشی دیگر می گوید: مهارت عده ای فقط تریبون به دست گرفتن و فریاد زدن است و نقش مطالبه گری را فقط برای داشتن حاشیه امن پیشه کردند، لذا تفاوت هست بین آن کسی که مسئول است و کسی که سیاسی و نقش اپوزیسیون را دارد.
 
این مسئول دولتی ادامه داد: شما مسئول در حوزه جریان سازی در مردم هستید،همه بار ملت بر دوش دولت نیست، دولتی که با رای اکثریت برگزیده شده است به این آسانی برتابیده نمی شود.
 
حمله استاندار سیستان و بلوچستان به ائمه جمعه سیستان در حالی است که مردم این منطقه کمترین رای را به سبد حسن روحانی در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری ریخته اند، البته آگاهان سیاسی بر این باورند که این گونه اظهارات با هدف تسویه حساب با مردم و علما مطرح می شود.

پیشتر کانال خبری عصرهامون از پیشنهاد برخی از افراطیون سیاسی استان برای تحریم سیاسی منطقه سیستان و عدم پیگیری مشکلات مردم منطقه پرده برداشته بود.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۷۰۰۱


ارسال