يکشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۷ ,22 July 2018
1
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۶
پیگیری عصرهامون از تاریکی شهرک بافت بلوچ ایرانشهر؛
شکستن لامپ‌ها، علت تاریکی/ اهالی محل همکاری لازم را با شرکت برق داشته باشند
 
رئیس اداره برق شهرستان ایرانشهر با بیان اینکه شکستن لامپ ها، عامل عدم روشنایی معابر در بافت بلوچ ایرانشهر گفت: با این تفاسیر چندین مرحله این شرکت اقدام به تعویض و تعمیر لامپ های شکسته کرده است.
به گزارش خبرنگار اجتماعی عصرهامون، روز گذشته تعدادی از شهروندان منطقه بافت بلوچ ایرانشهر در پی تماس های مکرر با این پایگاه خبری خواستار رسیدگی به مشکلات قطعی برق و عدم روشنایی معابر در این منطقه شدند.
 
این شهروندان با بیان اینکه تاریکی بخشی از خیابان ها و کوچه‌های این منطقه زمینه حضور  مجرمان و سارقان را فراهم کرده است، عنوان کردند: روشنایی معابر و میادین، یکی از عناصر مبلمان شهری محسوب می شود که در طراحی شهری بسیار حائز اهمیت است.
 
به گفته برخی شهروندان این روزها این خطه از شهر به گونه ای تاریک شده است که چراغ خیابان‌ها و کوچه‌ها یا خاموش است و در صورت روشن بودن نیز نور آن بسیار ضعیف است که این موضوع مشکلات بسیاری را برای مردم به وجود آورده است به طوری که شب‌ها آنقدر تاریک است که بیرون آمدن از خانه برای اهالی «دل شیر» می‌خواهد.
 
جهت پیگیری این موضوع در تماسی که خبرنگار اجتماعی عصرهامون  با وحید حدادی پور رئیس اداره برق شهرستان ایرانشهر داشت، وی گفت: دوماه گذشته اهالی محل اعلام کردند که روشنایی معابر منطقه بافت بلوچ قطع می باشد که برای رفع آن نیروهای اداره برق سه مرتبه به محل اعزام و اقدامات لازم را انجام داده تا این مشکل مرتفع شود.
 
وی ادامه داد: این منطقه با دو مشکل مواجه است که یک مورد آن پس از حضور نیروهای اداره برق به محل مورد نظر تا هفته آینده رفع خواهد شد اما مشکل اصلی این منطقه شکستن لامپ های تیرچراغ برق ها توسط برخی افراد است که با این تفاسیر چندین مرحله این شرکت اقدام به تعویض و تعمیر آنها کرده است.
 
حدادی پور  با بیان اینکه در حال حاضر منطقه بافت بلوچ دارای روشنایی معابر است، گفت: بر اساس آخرین پیگیری ها مقرر شد نیروهای اداره برق در نشستی با اهالی از آنها خواستار مشارکت مبنی بر حفاظت از این لامپ ها باشند تا برای آخرین بار اقدام به تعویض این لامپ ها شود که در ادامه آن شهروندان با شرکت برق همکاری لازم را داشته باشند تا مانع شکستن لامپ های تیرهای چراغ برق شوند تا مشکلی مبنی بر قطع روشنایی معابر به وجود نیاید.
 انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۷۰۶۴


ارسال
علی ایرندگانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۷/۰۳/۲۸ ۰۲:۵۶
بنده یکی از ساکنین شهرک بافت بلوچ هستم.علت تاریکی کوچهاعدم فعالیت اداره برق هست که درطی رفت وآمدبه اداره برق ایرانشهرومیگن بریدگزارش بکنیدواسه هرتیرمیایم لامپ میزنیم.یالامپ بگیریدمیایم نصب میکنیم.ماده ساله تیربرقهامون بی لامپه