يکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ ,27 May 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۰
دهه ای پر از عطر کرامت؛
حضور کاروان "زیر سایه خورشید" در زاهدان/ برپایی جشن میلاد امام رضا(ع) در جوار شهداء
 
مدیر کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان از برگزاری جشن ویژه میلاد امام رضا(ع) در میدان شهداء زاهدان خبر داد.
حجت الاسلام عیسی بزمانی در گفت و گو با عصرهامون، با بیان اینکه از آغاز دهه کرامت جشن های ویژه ولادت امام رضا(ع) در سراسر استان برپا شده است، اظهار داشت: از برنامه های این دهه تجلیل از دختران، برنامه های بصیرت افزایی، تجلیل از دختران حاشیه شهرها و برگزاری جشن ها بوده است.
 
وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر توجه بیشتر به حاشیه شهرها ادامه داد: از آنجایی که این قشر از جامعه بیشتر در معرض آسیب های اجتماعی قرار دارند مراسمات ویژه تری برای این اقشار در نظر گرفته شده است.
 
 مدیر کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان در ادامه از برگزاری جشن ویژه میلاد امام رضا(ع) در میدان شهداء زاهدان خبر داد، خاطر نشان کرد: این برنامه راس ساعت 16:30 برگزار می شود همچنین در مساجد حضرت علی(ع) و همنام امام رضا(ع) مراسم ویژه ای ویژه این شب برگزار می شود.
 
حجت الاسلام بزمانی گفت: فردا بعد از ظهر برای اینکه مردمان حاشیه شهر از این برنامه ها بهره مند باشند مراسم جشنی با حضور نماینده ولی فقیه برگزار می شود.
 
وی اضافه کرد: همزمان با شب میلاد امام رضا(ع) با حضور 150 روحانی در سراسر استان نور افشانی، سخنرانی و ایستگاه های صلواتی خواهیم داشت.
وی در پایان از حضور کاروان زیر سایه خورشید در روز های آینده به منطقه سیستان خبر داد و اظهار داشت: از روز یکشنبه این کاروان وارد استان شده اند که در همه شهرها حضور و مردم متبرک به پرچم امام رضا(ع) شده اند.
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۷۰۷۶


ارسال