يکشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۷ ,22 July 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۳
واکنش قهرمانان جهانی به بازی دو فوتبالیست ایرانی مقابل نماینده رژیم صهیونیستی:
فدراسیون فوتبال قاطعانه با این دو فوتبالیست هنجارشکن برخورد کند/ تمامی مدالهای جهانی را فدای دفاع از ملت فلسطین می کنم
 
مدال آوران جهانی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه فدراسیون فوتبال قاطعانه با این دو فوتبالیست هنجارشکن برخورد کند، عنوان کردند: تمامی مدالهای جهانی را فدای دفاع از ملت فلسطین می کنیم.
به گزارش خبرنگار ورزشی عصرهامون، مسعود شجاعی و احسان حاج صفی بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان، اخیرا در لیگ فوتبال اروپا در برابر تیم مکابی رژیم صهیونیستی به میدان رفته اند و با بازیکنان این تیم دست داده اند.

اقدامی که موجب خوشحالی رژیم صهیونیستی را در پی داشته و صفحه فارسی توئیتر وزارت خارجه این رژیم با انتشار متنی از این دو بازیکن تقدیر کرده است.

مدال آوران جهانی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه فدراسیون فوتبال قاطعانه با این دو فوتبالیست هنجارشکن برخورد کند، عنوان کردند: تمامی مدالهای جهانی را فدای دفاع از ملت فلسطین می کنیم.

مسولان ورزشی با بازیکنان خاطی برخورد کنند
عباس شیبک قهرمان ووشو جهان و رئیس هیات ووشو سیستان و بلوچستان افزود: نظام مقدس ایران همیشه اسرائیل را به عنوان یک کشور که موجودیت ندارد شناخته و در جهان غیر رسمی بودن این کشور را اعلام کرده و در دفاع از مردم فلسطین در تمامی جهان پیشقدم بوده است.
قهرمان ووشو جهان و رئیس هیات ووشو سیستان و بلوچستان عنوان کرد: انجام هر گونه فعالیت به ویژه رقابت ورزشی با رژیم غاصب اسرائیل نابخشودنی است.
عباس شیبک در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خط مشی خاص خود را دارد و این خط مشی کاملا منطبق با قانون اساسی، قران و دستورات دین است بنابراین طبق این خط مشی منافع مظلومان و مسلمانان جهان مورد توجه قرار گرفته است.
 
وی افزود: نظام مقدس ایران همیشه اسرائیل را به عنوان یک کشور که موجودیت ندارد شناخته و در جهان غیر رسمی بودن این کشور را اعلام کرده و در دفاع از مردم فلسطین در تمامی جهان پیشقدم بوده است.
 
رئیس هیات ووشو سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: خط مشی ایران اسلامی مشخص است به طوری که سالیان سال بعد از انقلاب ورزشکاران ایرانی با هیچ تیم اسرائیلی رقابتی نداشته چرا که وقتی مسابقه ای با ورزشکاران اسرائیلی انجام شود به جهان اعلام می شود که ایران این رژیم غاصبگر را به رسمیت شناخته است در حالی که هیچ گاه اسرائیل را به عنوان یک کشور قبول نداریم و اسرائیل باید از نقشه جهان محو شود.
 
شیبک تاکید کرد: مسولان ورزشی باید تمهیداتی بیندیشند و با بازیکنان خاطی برخورد کنند تا دیگر این چنین اتفاقاتی رخ ندهد و وجهه ورزش ایران خدشه ندارد.
 
وی در ادامه اشاره کرد: در سال ۹۳ در جام ستارگان روسیه در اولین بازی باید در مقابل ورزشکاری از رژیم اسرائیل قرار می گرفتم اما به دلیل دفاع از مردم فلسطین و احترام به خط مشی ایران اسلامی از رقابت با این حریف خودداری کردم در حالی که در صورت مبارزه به طور حتم مدال کسب می کردم.
 
شیبک تاکید کرد: انتظار می رفت این دو فوتبالیست ایرانی به دلیل منافع مادی و حتی در صورت مواجه شدن با تهدید از مسابقه با ورزشکاران رژیم اشغالگر قدس خودداری می کردند همان گونه که بسیاری از بازیکنان خارجی از مسابقه با آنان خودداری کرده اند.

تمامی مدالهای جهانی را فدای دفاع از ملت فلسطین می کنم
دانیال ریگی قهرمان ووشوی ایران و جهان در گفت و گو با خبرنگار پاپایا،با محکوم کردن اقدام دو فوتبالیست کشورمان برای بازی با تیم رژیم اشغالگر قدس، اظهار داشت: این اقدام از سوی دو ورزشکار ملی پوش ایران به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست.

وی افزود: ملت ایران بزرگترین حامی ملت مظلوم فلسطین هستند و همواره در همه مسابقات ورزشی قهرمانان و ورزشکاران ایرانی با شجاعت اعلام کرده اند که رژیم اشغالگر قدس را به رسمیت نشناخته و به هیچ عنوان در برابر آنان بازی نمی کنند.

این قهرمان ووشوی ایران و جهان با اشاره به خاطره ای از مسابقات قهرمانی جهان، بیان کرد: بهترین خاطره ای که از مسابقات جهانی دارم مربوط به عدم شرکت عباس شیبک در فینال بازیهای جهانی در برابر ورزشکار اسرائیلی است.

وی ادامه داد: نگاه ملت ایران به اسرائیل نگاهی سیاسی نیست بلکه اوج دفاع از محرومیت و آزادگی مردمی است که سالهاست زیر چکمه  استبداد و اشغال گری مبارزه کرده و از اسلام و خاک خود دفاع کرده اند.

ریگی با تاکید بر اینکه تعهد داشتن به باشگاه اصلا بهانه خوبی برای این دو ملی پوش ایرانی نیست، خاطرنشان کرد: این عزیزان هم میتوانستند همچون دیگر ورزشکاران و فوتبالیست های نامی ایران باشگاه را قانع کرده و یا با اقتدار در این مسابقه ننگین شرکت نکنند.

وی در پایان تصریح کرد: اگر من در چنین موقعیتی قرار بگیرم بی شک دفاع از ملت فلسطین و آرمان های انقلاب اسلامی ایران را به تمامی مدال های جهانی ترجیع داده و حتی اگر برای همیشه از مسابقات ورزشی محروم شوم در برابر ورزشکاران اسرائیلی بازی نخواهم کرد.
 
فدراسیون فوتبال قاطعانه با این دو فوتبالیست هنجارشکن برخورد کند
کریم ریگی قهرمان دومیدانی و پرتاب وزنه شهرستان میرجاوه گفت: بازی با تیم اسراییل پایمال کردن خون شهدای هسته ای است، این حرکت ناشایست دو فوتبالیست ایرانی ملت ایران را شرمسارو غیرت ملی ما را جریحه دار کرد.

قهرمان دومیدانی و پرتاب وزنه شهرستان میرجاوه و استان در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: بازی دو ورزشکار ایرانی در مقابل بازیکنان تیم فوتبال اسراییل باعث شرمساری است بازی با تیم اسراییل پایمال کردن خون شهدای هسته ای است.

کریم ریگی افزود: ورزشکاران ایرانی همواره با سرباز زدن از بازی در مسابقات مختلف در مقابل رژیم صهیونیستی باعث عزت و آبروی کشور بودند  اما این حرکت ناشایست دو فوتبالیست ایرانی ملت ایران را شرمسارو غیرت ملی ما را جریحه دار کرد.

وی خاطرنشان کرد:ورزشکاران ما نباید در مقابل رژیم غاصب و کودک کش اسراییل بازی می کردند و این حرکت آنها محکوم است، فدراسیون فوتبال باید برخوردی قاطع با آنا داشته باشد چرا که این هنجار شکنی ها از سوی ورزشکاران ایرانی و مسلمان قابل قبول نیست.

وی تاکید کرد: ورزشکاران پرافتخار ایران زمین همواره نشان داده اند که هیچ علاقه ای به رویارویی با رژیم غاصب و اشغالگر صهیونیستی را ندارند و مرام پهلوانی ورزشکاران ایرانی به آنها اجازه رویارویی در مقابل این رژیم غاصب را نمی دهد بنابراین این دو فوتبالیست باید پاسخگوی این هنجار شکنی خود باشند.

مسئولان ورزشی کشورمان با این ۲ فوتبالیست با قاطعیت برخورد کنند
یاسر آتش افروز ورزشکار بلوچ رشته ورزشی ووشوبا بیان اینکه بعد از انقلاب اسلامی ورزشکاران جوانمرد ما در هیچ رشته ای مقابل ورزشکاران این رژیم جعلی بازی نکرده اند، افزود: این اقدام حاج صفی و شجاعی دو فوتبالیست کشورمان موجب خوشحالی مقامات جنایتکار رژیم صهیونیستی شده است.

یاسر آتش افروز ورزشکار بلوچ رشته ورزشی ووشو در گفتگو با خبرنگار دلگان پرس با محکومیت حضور دو ورزشکار ایرانی در لیگ فوتبال اروپا مقابل تیمی از رژیم صهیونیستی، اظهار کرد: ما مسلمانان رژیم جعلی صهیونیستی را به عنوان کشور قبول نداریم و مقابل ورزشکاران آنان هم قرار نمی گیریم.

وی با بیان اینکه بعد از انقلاب اسلامی ورزشکاران جوانمرد ما در هیچ رشته ای مقابل ورزشکاران این رژیم جعلی بازی نکرده اند، افزود: این اقدام حاج صفی و شجاعی دو فوتبالیست کشورمان موجب خوشحالی مقامات جنایتکار رژیم صهیونیستی شده است.

این ورزشکار بلوچ با تاکید بر اینکه مسئولان وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال کشورمان باید با این دو فوتبالیست به شدت برخورد کنند، گفت: این اقدام شجاعی و حاج صفی باعث ناراحتی ورزشکاران کشورمان شده است.

یاسر آتش افروز تصریح کرد: البته ورزشکاران بسیار زیادی از کشورمان از جمله یوسف کرمی در رشته جودو و عباس شیبک در رشته ووشو قهرمانان کشورمان از رویارویی با حریفان رژیم صهیونیستی خودداری کرده اند.

وی با اشاره به اینکه ما ورزشکاران مسلمان عدم رویارویی با حریفان رژیم جعلی صهیونیستی را برای خودمان بزرگترین افتخار می دانیم، بیان کرد: به طور قطع اقدام حاج صفی و شجاعی به عنوان نقطه ای تاریک در پرونده ورزشی آنان ثبت شده است.

این ورزشکار بلوچ با تاکید بر اینکه جامعه ورزشی سیستان و بلوچستان این اقدام را محکوم می کند، اضافه کرد: همه باید اقدام این دو بازیکن فوتبال را محکوم کنند.
یاسر آتش افروز خاطرنشان کرد: پرونده رژیم صهیونیستی پر از سیاهی و جنایت بر علیه مسلمانان فلسطینی است.
 
دو بازیکن فوتبال مطرح کشور توهین بزرگی به ملت ایران کرده اند
قهرمان ووشو و دفاع شخصی جهان با بیان اینکه مطرح شدن موضوع قرارداد بهانه ای بیش از سوی حاج صفی و شجاعی نیست، گفت: این دو بازیکن مطرح میشود با بازی مقابل رژیم کودک کش اسرائیل توهین بزرگی به ملت ایران کرده اند.

عبدالله حسین بر دارنده مدال طلای دفاع شخصی و قهرمان ووشو و دفاع شخصی جهان در گفت و گو با شستون ضمن محکومیت بازی دو بازیکن  ایرانی مقابل تیم رژیم غاصب صهیونیستی، اظهار داشت: حاج صفی و شجاعی دو تا از بهترین بازیکن های فوتبال ایران محسوب می شوند و با توجه به اینکه در تیم های اروپایی انعقاد قرار داد داشته اند، باید در همان روز های اول به این مسئله توجه می کردند.

وی با بیان اینکه این دو بازیکن موضوع قرارداد را مطرح کرده اند، بهانه ای بیش نیست، چرا که در همان ابتدای انقاد قرارداد می توانستند این موضوعات را مطرح کنند که بازی مقابل رژیم صهیونیستی اسراییل خلاف قوانین و عرق ملی هر ورزشکار ایرانی است، خاطر نشان کرد: این بازیکنان حتی می توانستند جریمه باشگاه را بپذیرند و مقابل تیم رژیم کودک کش اسرائیل به احترام مردم فلسطین بازی نکنند.

قهرمان ووشو و دفاع شخصی جهان در ادامه اذعان داشت: المپیک بزرگ ترین رویداد دنیا هست که در زندگی ورزشی ورزشکاران از جایگاه مهمی برخوردار است، که در طول تاریخ شاهد کناره گیری از بازی با بازیکنان و تیم های رژیم صهیونیستی از  ورزشکاران ایرانی به احترام مردم مظلوم فلسطین بوده ایم که این دو بازیکن هم می توانستند این اقدام را انجام ندهند.

حسین بر با بیان اینکه ایران در هیچ زمانی اسرائیل را به عنوان یک کشور به رسمیت نمی شناسد، تصریح کرد: کناره گیری از بازی مقابل تیم های ورزشی رژیم کودک کش اسراییل از اعتقادات ایرانی و مسلمانیمان است و حاج صفی و شجاعی دو فوتبالیست مطرح کشور با بازی مقابل تیم اسرائیل به مردم ایران توهین بزرگی کرده اند.

وی در پایان گفت: حراست وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال کشور بهترین تصمیم را می توانند بگیرند و با محرومیت خیلی سنگین این دو بازیکن پاسخی قاطعانه به این توهین بزرگ را بدهند.

فدراسیون فوتبال به شدت با عمل ننگین فوتبالیست ها برخورد کند
رئیس هیئت ووشو شهرستان هیرمند تصریح کرد: حرکت مسعود شجاعی و احسان حاج صفی به شدت از نظر همه ی ورزشکاران محکوم است و فدراسیون فوتبال باید در این خصوص به شدت برخورد جدی داشته باشد. 

احمد عیسی زهی رئیس هیئت ووشو شهرستان هیرمند و دارنده مدال های بین المللی در رشته ووشو در گفت و گو با پایگاه خبری ندای هیرمند؛ بیان داشت: رژیم صهیونستی آنقدر در نزد مسلمانان منفور  است که حتی نزدیک شدن به آنها باعث شرم و تاسف هر مسلمانی خواهد بود.
وی افزود: قرار گرفتن در مقابل تیم فوتبال رژیم صهیونستی توسط دو تن از فوتبالیست های کشور تعجب همگان را برانگیخته است، قطعا این حرکت زشیت و بی شرمانه از نطر علمای صاحب نظر محکوم است.

عیسی زهی گفت: در طول انقلاب اسلامی ایران سابقه نداشته که یک ورزشکار ایرانی رو به روی ورزشکاران این کشور قرار گیرند زیرا همه نیک می دانیم که این کشور اشغالگر قبله اول مسلمین جهان است و اکنون با اشغال و فشار ظلم بر مردم مظلوم فلسطین جنایات متعددی را مرتکب می شود.

رئیس هیئت ووشو شهرستان هیرمند تصریح کرد: حرکت مسعود شجاعی و احسان حاج صفی به شدت از نظر همه ی ورزشکاران محکوم است و فدراسیون فوتبال باید در این خصوص به شدت برخورد جدی داشته باشد.

حضور دو بازيكن ايراني در مقابل تیم رژیم صهیونیستی خلاف اخلاق ورزشكاري و جوانمردي بود
قهرمان مسابقات رزمي جهان و رئيس هيئت رزمي شهرستان خاش گفت: حضور دو بازيكن ايراني در مقابل تیم رژیم صهیونیستی خلاف اخلاق ورزشكاري و جوانمردي و حركتي زشت وغير انساني بود.

بهزاد شهنوازي در گفت و گو با خبرنگار تفتان ما با اشاره به حضور دو بازيكن ايراني در مقابل نماينده رژيم صهيونيستي، اظهار كرد: مهمترين مسئله در ارتباط با ورزش هاي قهرماني براي ايران اسلامي هويت كردن افراد است و حركت دو بازيكن ايراني در مقابل رژيم صهيونيستي بسيار زشت و ناپسند بود.

وي بيان كرد: بايد دوبازيكن ايراني از بازي با رژيم صهيونيستي خودداري مي كردند و با اين اقدام خود مي توانستند به دنیا ثابت كنند كه به اعتقادات خود پایبند هستند و لذت شیرین این ایستادگی طولانی و ماندگار بود اما متاسفانه مشاهده كرديم كه اين دوبازيكن برخلاف اقدام حرفه اي ورزشكاران عمل كردند.

شهنوازي بيان كرد: ورزشكاران ايران اسلامي در طول سال هاي بسيار زياد هرگز حاضر نشدند به دليل كسب مدال هاي رنگارنگ بر اعتقادات و ارزش هاي خود پا بگذارند و آن ها را فراموش كنند.
 
نائب قهرمان مسابقات جهاني با بيان اينكه ورزشكاران بايد اخلاق و منش پهلواني داشته باشند، گفت: متاسفانه با بازي دوبازيكن ايراني مقابل نماينده رژيم صهيونيستي قلب كودكان يتيم و بي گناه فلسطيني شكسته شد و مهر تاييدي بر اين جنايات ددمنشانه رژيم صهيونيستي بود.
 
وي با بيان اينكه بايد پهلواني در مقابل پهلوان قرار گيرد، افزود: بايد ورزشكاران از حضور و بازي با تيم هاي رژيم صهيونيستي خودداري كنند چرا كه با اين كار مي توانند ارزش انقلاب و ورزشکاران این نظام اسلامی را بالا می‌برند.
 
اين مدال آور بين المللي تصريح كرد: بايد وزارت ورزش و جوانان و فدراسيون فوتبال تصميم نهايي را نسبت به اين دو بازيكن اتخاذ كند و به شدت با آن ها برخورد شود.
 
وي با بيان اينكه اگر چه بهانه اين بازيكنان داشتن قرارداد است،‌اذعان كرد: با توجه به اينكه قرارداد را هميشه اول فصل منعقد مي كنند بايد در قرارداد اين مسئله كه جمهوري اسلامي ايران اجازه بازي در مقابل رژيم صهيونيستي را نمي دهد ذكر مي شد.
 
شهنوازي اظهار كرد: رفتار دوبازيكن ايراني بسيار غير انساني بوده چرا كه چشم خود را بر روي تعهدات انساني و اخلاقي بسته اند و اين بازیکنان اگر به فرمایشات امام راحل و رهبر انقلاب توجه می داشتند در می یافتند که این رژیم منحوس هيچ جایگاهی در بین امت اسلام ندارد.
انتهاي پيام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۷۱۳۰


ارسال