يکشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۷ ,22 July 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۶
قتل، پایان نزاع دسته جمعی در قعله حسن‌خان +عکس
 
فرمانده انتظامی شهرستان قدس از دستگیری عاملان درگیری منجر به قتل در کمتر از دو ساعت توسط عوامل پلیس آگاهی خبر داد.
به گزارش عصر هامون به نقل از مشرق، سرهنگ شاهپور فلاحی گفت: به دنبال اعلام مرکز فوریتهای پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک مورد نزاع دسته جمعی منجر به جراحت شدید بلافاصله عوامل کلانتری 13 بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود:ماموران با حضور در محل درگیری مشاهده کردند، تعداد 10 نفر با یکدیگر درگیر شده که پیش از حضور عوامل انتظامی عوامل درگیری از محل متواری و سه نفر مجروح به مرکز درمانی منتقل شده که یکی از مجروحان به علت جراحات وارده به نقاط حساس بدن و شدت خونریزی فوت کرده است.
این مقام انتظامی بیان داشت:به دلیل حساسیت موضوع مراتب به صورت ویژه در دستور کار عوامل پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت و پس از هماهنگی قضائی با بررسی های فنی و اقدامات پلیسی و نیز اخذ اظهارات شاهدان و مجروحان در بیمارستان ، عوامل حاضر در این نزاع دسته جمعی شناسایی و دستگیری این افراد در دستور کار عوامل انتظامی قرار گرفت .

این مقام انتظامی با اشاره به اهمیت موضوع و انعکاس وسیع آن در بین شهروندان و افکار عمومی تصریح داشت :با پیگیری عوامل انتظامی مخفیگاه متهمان در شهرستان قدس شناسایی و در یک اقدام مشترک و هماهنگ شده در کمتر از دو ساعت از وقوع قتل ، تمامی متهمان و  قاتل دستگیر که بلافاصله برای تحقیقات اولیه به پلیس آگاهی منتقل شدند.
سرهنگ فلاحی تصریح داشت: متهمان در بازجویی های فنی و پلیسی به جرم خود اعتراف کرده و پس از تکمیل پرونده مقدماتی به دادسرا ارجاع و تمامی نفرات تا تکمیل پرونده قضائی با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند.
منبع: میزان
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۷۱۳۸
مرجع : مشرق


ارسال