يکشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۷ ,22 July 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۲
داماد خانواده همسر و مادرزنش را به قتل رساند+عکس
 
مرد میانسال همسر و مادر همسرش را با انگیزه نامشخص با ضربات چاقو به قتل رساند.
به گزارش عصر هامون به نقل از خبرنگار حوادث فارس، ساعت 09:30 روز 14 مرداد وقوع یک درگیری خانوادگی در بلوار فردوس - بلوار تعاون به کلانتری 133 شهرزیبا اعلام شد.

با حضور مأمورین در محل و انجام بررسی های اولیه مشخص شد درگیری مابین داماد خانواده با همسر و اعضای خانواده اش صورت گرفته و طی آن مهسا . س ( 39 ساله - همسر قاتل ) و گوهر . ص ( 65 ساله - مادر مهسا ) به علت ضربات چاقو به قتل رسیده و پدر مهسا ( 65 ساله ) نیز مورد اصابت ضربات چاقو قرار گرفته است که بلافاصله هماهنگی های لازم انجام و به بیمارستان منتقل شد.

داماد خانواده بنام اسماعیل ( 40 ساله ) که در صحنه جنایت حضور داشت، صراحتا به ارتکاب جنایت اعتراف نمود و عنوان داشت که همسرش و مادرزنش را او به قتل رسانده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمـد و به دستور بازپرس شعبه دهم دادسرای امور جنایی، متهم جهت انجام تحقیقات به اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.


 
متهم ( اسماعیل ) در اعترافات اولیه انگیزه اش از ارتکاب جنایت را دخالت اعضای خانواده همسرش عنوان داشت و در خصوص جنایت نیز به کارآگاهان گفت: شب گذشته ، همسرم بهمراه اعضای خانواده اش به عروسی یکی از بستگان خود رفت اما من به عروسی نرفتم؛ پس از پایان عروسی منتظر بازگشت همسرم به خانه بودم اما او نیامد و عنوان داشت که شب در منزل پدری اش می ماند؛ دیشب تنها در خانه ماندم تا اینکه امروز صبح به خانه پدرزنم رفتم؛ ابتدا پسر 5 ساله ام را به خانه خودمان بردم و پس از آن مجددا به خانه پدرزنم بازگشتم؛ طی درگیری ، همسرم ، مادرزنم و پدرزنم را با ضربات چاقو زدم و پس از دقایقی مأمورین در محل حاضر شده و مرا دستگیر کردند.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت : متهم در ساعت 13 امروز و پس از تشکیل پرونده مقدماتی ، با قرار بازداشت موقت در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته و تحقیقات از متهم در مراحل ابتدایی و مقدماتی قرار دارد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۷۱۴۷
مرجع : خبرگزاری فارس


ارسال