يکشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۷ ,22 July 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۰
درخواست پلیس از شهروندان:
این سارق را شناسایی کنید+عکس
 
پلیس با انتشار تصویری از یک سارق، از شهروندان درخواست کرد هرگونه اطلاعات در خصوص هویت، مخفیگاه یا محل‌های تردد وی را در اختیار کارآگاهان اداره چهاردهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.
به گزارش عصر هامون به نقل از  گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛در مورخه 12 تیر 1396 فردی با مراجعه به دادسرای ناحیه 35 تهران اعلام کرد که فرد یا افرادی با سرقت کارت عابر بانکش اقدام به برداشت غیرقانونی بیش از 12 میلیون تومان از حساب وی کردند.
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع برداشت غیرمجاز پول و به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای ناحیه 35 تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره چهاردهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
اظهارات مالباخته :
مالباخته پس از حضور در اداره چهاردهم پلیس آگاهی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: داخل خانه در حال استراحت بودم که متوجه پیامک تلفن همراهم شدم، زمانی که به سراغ گوشی تلفن همراه خود رفتم ، در کمال تعجب متوجه شدم که مبلغ 12 میلیون و 600 هزار تومان از حساب عابر بانک بنده کسر شده در حالیکه من داخل خانه بودم !! تمامی وسایل خودم را جهت پیدا کردن عابر بانک وارسی کردم اما خبری نبود، آن زمان بود که متوجه سرقت عابربانک خود شدم.
 
آیا کسی سارق را می شناسد؟+عکس
 
تحقیقات پلیسی:
با آغاز رسیدگی به پرونده، کارآگاهان با بررسی تراکنش بانکی حساب متعلق به مالباخته، اطلاع پیدا کردند مردی حدودا 35 ساله با مراجعه به یک واحد تجاری در بازار حضرتی، اقدام به خرید 6 کارتن سیگار خارجی به مبلغ 12 میلیون و 600 هزار تومان کرده است.
با بررسی تصاویر بدست آمده از دوربین های مداربسته، تصویر این شخص شناسایی و در اختیار کارآگاهان اداره چهاردهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با انتشار این خبر اعلام کرد: در ادامه رسیدگی به پرونده و به جهت شناسایی و دستگیری متهم پرونده، دستور انتشار بدون پوشش تصویر بدست آمده از متهم از سوی بازپرس پرونده صادر شده است،از این رو از تمام  شهروندان که موفق به شناسایی تصویر این شخص شدند درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات در خصوص هویت ، مخفیگاه یا محل های تردد وی را از طریق شماره تماس 51055431 در اختیار کارآگاهان اداره چهاردهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۷۱۶۵
مرجع : باشگاه خبرنگران


ارسال