يکشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۷ ,22 July 2018
1
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۵
​فرمانده سپاه سلمان:
خبرنگاری شغل نیست یک رسالت است/ انشقاق قومی و مذهبی در دستور کار دشمن قرار دارد
 
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: خبرنگاری یک شغل نیست بلکه یک رسالت و حوزه فعال بشریت می باشد.
به گزارش عصر هامون، سردار حسین معروفی در مراسم گرمیداشت روز خبرنگار که با حضور مسئولان و اعضای خانه مطبوعات و خبرنگاران و مسئولان رسانه های جمعی و گروهی در سالن جلسات باغ امام علی(ع) زاهدان برگزار شد، افزود: کار خبرنگاری صرفا اطلاع رسانی نیست بلکه خبرنگاران را می توان دیده بان دانست.
وی با اشاره به جنگ و عملیات روانی دشمن نسبت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: دشمنان نظام و خصوصا دشمن اصلی ما که آمریکا می باشد بعد از شکست در جنگ سال2003به این نتیجه رسید که دیگر نباید به فکر تصرف زمین و جنگ زمینی باشد چرا که برایش هزینه های هنگفتی را به همراه دارد.
وی ادامه داد: فعالیت بر ذهن مردم و تصرف افکار و ذهن مردم از اولویت های دشمن است و در این زمینه انشقاق قومی و مذهبی را در دستور کار خود قرار داده و این موضوع را دنبال می کند.
سردار معروفی بیان کرد: همه به خصوص خبرنگاران باید هوشیار باشند و در راستای وحدت و انسجام به فعالیت بپردازند.
وی تاکید کرد: یکی از وظایف خبرنگاران جهت دهی، جریان سازی و هدایت مردم است که نیاید از این موضوع غافل شویم.
وی از دیگر وظایف اصحاب رسانه را تزریق امید و نشاط به جامعه عنوان کرد و گفت: باید فعالیتمان با برنامه ریزی و هدف انجام شود چرا که دشمن برنامه های بلند مدتی برای دست یابی به اهداف شوم خود برنامه ریزی می کند و نباید کارهایمان را به یک مدت محدود، برنامه ریزی شود.
وی تصریح کرد: دشمن شناسی باید در دستور کار اهالی رسانه باشد تا بتوان در مقابل فعالیت های آنان اقدامی موثر و درست را انجام دهیم.
فرمانده سپاه سلمان بیان کرد: نقش خانواده ها را نباید در فعالیت درست مسئولان، کارشناسان، کارمندان و خصوصا قشر خبرنگار نادیده بگیریم و فعالیت خوب تمامی قشرها به واسطه پشتیبانی خوب خانواده ها می باشد.
وی در ادامه به بخشی از اقدامات سپاه در سیستان و بلوچستان به جز فعالیت های امنیت و دفاع از این مرز و بوم اشاره که که نمونه بارز آن فعالیت 10هزار نفز ار اقوام مختلف در قالب طرح امنیت است.
مدیر کل اخبار استانهای صدا و سیما در این جلسه گفت: خبرنگاران فعالیت های خوب در عرصه های مختلف را به مردم اطلاع رسانی کنند.
علی کشاورزعلوی افزود: با توجه به اینکه دشمن در تلاش است تا مردم ما را افرادی خشونت طلب و خشن معرفی کند، لازم است در بخش های مختلف فعالیت ها را اطلاع رسانی کنیم.
وی ادامه داد: خبرنگاران صدا و سیمای مرکز زاهدان توانسته اند با تولید آثار فاخر خبری و مستند توانسته اند میزان قابل توجهی از زمان پخش اخبار در شبکه های سراسری را به خود اختصاص دهند که تولید این گونه آثار در دورترین نقاط،کار بسیار ارزشمندی است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۷۱۷۰


ارسال
رسولی
United States
۱۳۹۶/۰۵/۱۶ ۱۹:۴۴

سیستان و بلوچستان جای تبلیغ فرقه ضاله بهاییت نیست. لطفا اطلاع رسانی شود.