چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ,21 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۸
صرفا جهت اطلاع مسئولان؛
24 روز از قطعی خطوط تلفن همراه روستاهای جنوب سیستان و بلوچستان گذشت
 
قطعی 24 روزه خطوط تلفن همراه در برخی از روستاهای شهرستان دلگان باعث ایجاد مشکلاتی برای اهالی این منطقه محروم کشور شده است.
به گزارش عصرهامون به نقل از دلگان پرس، با پیگیری های مکرر خبرنگار این پایگاه خبری تحلیلی، خطوط تلفن همراه روستاهای چاه کیچی، گنبد، چاهشورک و چیل کنار که از ۲۲ روز قبل قطع شده بود، وصل شد ولی یک روز بعد از آن دوباره قطع شده است.
قطعی خطوط یکی از اپراتورهای تلفن همراه در این مناطق مشکلاتی زیادی را برای اهالی ایجاد کرده بود.
علی قنبری یکی از اهالی گنبد و چیل کنار شهرستان دلگان در گفتگو با خبرنگار دلگان پرس با بیان اینکه این قطعی خطوط تلفن همراه با توجه به طوفان و سیلاب ماه گذشته مشکلات فراوانی را برای روستاییان ایجاد کرده است، گفت: مسئولان برای حل این مشکل و معضل در آینده، برنامه ریزی هایی را انجام دهند که دیگر مردم این منطقه با چنین شرایطی مواجه نشوند.
وی با تاکید بر اینکه ارتباط تلفنی روستاهای چیل کنار، چاهشورک، کهنک، چاهکیچی و گنبد شهرستان  از 24 روز قبل قطع شده است، ادامه داد: با وجود وعده های مسئولان برای وصل شدن این خطوط، همچنان این معضل و مشکل لاینحل باقی‌مانده است.
فولادی یکی از اهالی چیل کنار شهرستان دلگان در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه بعد از طوفان و سیلاب تیرماه امسال، خطوط تلفن همراه برخی از روستاهای شهرستان دلگان قطع شده است، گفت: این قطعی های مکرر خطوط تلفن همراه باعث ایجاد مشکلاتی برای اهالی این شده است.
وی با اشاره به اینکه اکثر روستاهای شهرستان دلگان فاقد خط تلفن خانگی هستند، تصریح کرد: همواره قطعی خطوط تلفن همراه باعث ایجاد معضلاتی برای اهالی این منطقه شده است.
فولادی اضافه کرد: مسئولان دلگان و همچنین مسئولان شرکت مخابرات ایرانشهر و استان سیستان و بلوچستان نسبت به رفع معضل قطعی خطوط تلفن همراه در مناطق محروم شهرستان دلگان اقدام کنند.
قطعی های مکرر خطوط تلفن همراه و ثابت و همچنین اینترنت روستاهای شهرستان دلگان یکی از معضلات و مشکلاتی است که همواره باعث کلافگی و اظهار گلایه اهالی جنوب غرب سیستان و بلوچستان شده است.
گفتنی است علی رغم اینکه شهرستان دلگان از سال 1387 از شهرستان ایرانشهر مستقل شده است اما همچنان مخابرات دلگان زیر مجموعه شرکت مخابرات شهرستان ایرانشهر است.
شهرستان دلگان در 475 کیلومتری جنوب غرب شهر زاهدان مرکزاستان سیستان و بلوچستان واقع شده است.
انتهای پیام/8306
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۷۱۷۸
مرجع : دلگان پرس


ارسال