يکشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۷ ,22 July 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۹
سردبیر روزنامه خراسان:
کمک به توسعه سیستان و بلوچستان در اولویت کار روزنامه خراسان قرار دارد
 
سردبیر روزنامه خراسان گفت: کمک به توسعه و رفع محرومیت های سیستان و بلوچستان یکی از اولویت های موسسه فرهنگی و هنری خراسان است.
به گزارش خبرنگار اجتماعی عصرهامون، سید علی علوی در حاشیه بازدید جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه سیستان و بلوچستات از بخشهای مختلف تحریریه و شهر چاپ خراسان افزود: پرداختن به مسائل و مشکلات مردم سیستان و بلوچستان و کمک به توسعه این استان، از رسالت های خبری و فرهنگی روزنامه خراسان است.
 
وی در ادامه با اشاره به این که یکی از حوزه های مورد توجه در روزنامه خراسان، توجه به حوزه های تمدنی خراسان بزرگ است، استان سیستان و بلوچستان را نیز یکی از حوزه های مهم تأثیرات فرهنگی خراسان عنوان کرد و افزود: با توجه به اهمیت سیستان و بلوچستان موسسه فرهنگی و هنری خراسان روزنامه ای را به نام سیستان و بلوچستان مجوز انتشار گرفت و هم اکنون در حال انتشار به صورت چهار صفحه ای می باشد.
 
سردبیر روزنامه خراسان اظهار کرد: با توجه به نگاه ویژه همکاران در مجموعه خراسان، بخشی از اخبار استان در صفحات کشوری و حتی در صفحه یک خراسان کشوری منتشر می شود و در دو ماه اخیر بیش از ۱۵ مطلب در این رسانه انتشار یافته است.
 
علوی تنها خط قرمز روزنامه در منطقه سیستان و بلوچستان را پرهیز از ایجاد تفرقه های مذهبی و توجه به مسایل خاص امنیتی عنوان و گفت: در بیان مسایل و مشکلات مردم و کمک به رشد و توسعه این استان، روزنامه محدودیتی ندارد و به صورت مستقل و به دور از دعواهای جناحی و حزبی، تلاش کرده است در قالب رسانه ای مستقل، معتدل، منتقد، منصف و ارزشی، به مردم این منطقه خدمت کند.
 
علوی در پایان گزارشی از فعالیت های مؤسسه فرهنگی هنری خراسان و روزنامه خراسان، ارائه کرد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۷۲۲۰


ارسال