دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ,18 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۴
رئیس سازمان صنعت و معدن سیستان و بلوچستان
صادرات بیش از ۱۱۵ میلیون دلار کالا از سیستان و بلوچستان
 
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: در مدت ۴ ماهه نخست سال‌جاری ۱۱۵ میلیون و ۱۸۲ هزار و ۷۲۲ دلار کالا از این استان به خارج از کشور صادر شده است.
به گزارش عصرهامون به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،نادر میرشکاررئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان صبح امروز در شورای اداری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: میزان کل صادرات از گمرکات و بازارچه‌های مرزی استان در مدت 4 ماهه نخست سال جاری به ارزش 115 میلیون و 182 هزار و 722 دلار به وزن 564 هزار و 164 تن بوده است.
میرشکار افزود: در این مدت اقلامی از قبیل مصالح ساختمانی، گاز، گوگرد، خرما و کاشی از استان به کشورهای افغانستان، پاکستان، ترکیه، کویت، امارات و سایر کشورها صادر شده است.
وی در مورد وضعیت ترانزیت داخلی در بازه زمانی 4 ماهه نخست سال‌جاری از طریق گمرکات استان، گفت: در مدت مذکور ترانزیت داخلی استان به وزن 75 هزار و 485 تن کالا به ارزش 91 میلیون و 658 هزار و 93 دلار بوده است.
وی ادامه داد: در 4 ماهه نخست امسال 892 میلیون و 774 هزار و 295 دلار کالا به وزن 305 هزار و 643 تن نیز از گمرکات استان ترانزیت خارجی شده است. صادرات استان از بازارچه‌های مرزی "میلک، میرجاوه، کوهک، پیشین، ریمدان و جالق" و از گمرکات زاهدان، چابهار، میرجاوه، میلک و پیشین صورت گرفته است.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۷۲۲۳


ارسال