يکشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۷ ,22 July 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۸
رئیس اداره تعزیرات حکومتی ایرانشهر:
قاچاقچی سوخت به 325 میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد
 
رئیس اداره تعزیرات حکومتی ایرانشهر گفت: تعزیرات حکومتی این شهرستان قاچاقچی گازوئیل را به 325 میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.
به گزارش عصرهامون به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،مهدی کیخارئیس اداره تعزیرات حکومتی ایرانشهر اظهار کرد: مأمورین پلیس آگاهی شهرستان دلگان از یک دستگاه خودروی کامیون مقدار 11 هزار و 500 لیتر گازوئیل قاچاق که درون مخازن جاساز شده بود را کشف کردند.
کیخا افزود: پرونده با توقیف خودرو در تعزیرات حکومتی ایرانشهر تشکیل و متهم احضار شد که در بازجویی متهم اقرار کرد و شعبه رسیدگی کننده نیز بر همین اساس تخلف را وارد دانسته و متخلف را علاوه بر ضبط گازوئیل‌های مکشوفه به پرداخت مبلغ 164 میلیون ریال در حق دولت محکوم کرد.
این مسؤول ادامه داد: در پرونده دیگری مأموران انتظامی در سطح شهر به یک دستگاه خودروی کامیون مشکوک و در بازرسی صورت گرفته مقدار 19500 لیتر سوخت غیرقانونی کشف کردند.
وی افزود: با تحویل سوخت ها به شرکت پخش فرآورده های نفتی ، پرونده در تعزیرات حکومتی تشکیل شد.
رئیس اداره تعزیرات حکومتی ایرانشهر گفت: شعبه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز به دلیل عدم ارائه مدارک و مستندات قانونی و اظهارات متناقض متهم تخلف را محرز دانسته و متخلف را علاوه بر ضبط گازوئیل های مکشوفه به میزان 325 میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم شد.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۷۲۲۴


ارسال