شنبه ۳۰ تير ۱۳۹۷ ,21 July 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۴
دیدگاه نماینده سابق مردم سیستان به تغییر ادبیات روحانی در مراسم تحلیف؛
عدم صداقت غربی ها برای دولتمردان ملموس شده است/ رمز موفقیت ایران در مقابل اجانب اتحاد است
 
نماینده سابق مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عدم صداقت غربی ها برای دولتمردان ملموس شده است، گفت: رمز موفقیت ایران در مقابل اجانب اتحاد است.
سید باقر حسینی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، با اشاره به تغییر ادبیات اقای روحانی در مراسم تحلیف اظهار داشت: با توجه به موضع گیری های آمریکایی ها در قبال برجام و حمایت موگرینی و اروپا از موضع گیری های اخیر آمریکا منطقی بود که تعبیر آقای روحانی این بار متفاوت باشد و همراهی نکند.
 
وی ادامه داد: علی رغم اینکه اقای عراقچی اعتقاد به نقض فاحش برجام ندارد طبیعی است که اقای روحانی متوجه شود که تنها راه موفقیت همین است که با تمام قدرت و با تبعیت از ولایت و رهبری و به پشتوانه مردم از حقوق ملت ایران دفاع کند.
 
نماینده سابق مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: امیدوارم این بر تمام اعضای دولت جا بیفتد که بهترین کار این است که  به همان مواضعی که باید داشته باشند و رهبر انقلاب از ابتدا فرمودند" نباید خوش بین بود و به آمریکا اعتماد کرد" برگردند.
 
حسینی ادامه داد: با تکیه بر اقتصاد مقاومتی و با توجه به شرایط منطقه مثل روسیه و قطر می شود برنامه ای طراحی و پاسخ محکمی به دشمنان نظام و انقلاب داد.
 
وی در ادامه با اشاره به هجمه برخی از اصلاح طلبان تندرو به روحانی بعد از مراسم تحلیف، خاطر نشان کرد: روحانی، رئیس جمهور همه ملت ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی است بنابراین ایشان موظف است براساس قانون به وظایف خود که در قانون اساسی تصویب شده عمل کند.
 
نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: تمام هم و غم دولت باید برای این باشد که در راستای قوانین نظام و قانون اساسی و تحت زعامت ولی امر مسلمین برای پیشرفت و ارتقاء کشور تلاش کند.
 
وی در ادامه با بیان اینکه رئیس جمهور یک کشور تنها رئیس جمهور حزب و جناح خود نیست، اظهار داشت: افرادی به سخنان رئیس جمهور هجمه می آورند که بینش سیاسی دقیق و عمیقی ندارند در حالی که همه باید متحد باشیم چرا که رمز موفقیت ایران در مقابل اجانب تنها اتحاد است و این موضوع را روحانی به خوبی احساس کردند و ان شاء الله اطرافیان ایشان نیز درک کنند  تا این شرایط بحرانی که در کشور به وجود آمده و رکودی که به واسطه نگاه خارج از کشور تشدید شده حل شود.
 
حسینی ادامه داد: این موضوع تنها با اجرای فرمان مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی و وحدت و همدلی و همراهی امکان پذیر هست .
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۷۲۲۶


ارسال