يکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ ,27 May 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۰
معاون امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان:
تعاونی‌های برتر سیستان و بلوچستان مشخص شدند
 
معاون امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان از پایان کار داوری دوازدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر و مشخص شدن برترین‌ها در این حوزه خبر داد.
به گزارش عصرهامون به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛اله‌نظر شه‌بخش  اظهار کرد: امسال 280 تعاونی از سراسر استان در دوازدهمین جشنواره تعاونی های برتر ثبت نام کردند که پس از برگزاری مرحله ارزیابی و داوری این جشنواره، 39 تعاونی در گرایش های مختلف برتر شناخته شدند.
وی ملاک ارزیابی و انتخاب این تعاونی ها را دارا بودن شاخص ها و معیارهایی نظیر سابقه فعالیت، تعداد اعضاء، لوح ها و نشان های دریافتی، میزان شرکت در نمایشگاه های داخلی و بین المللی، برگزاری به موقع مجامع عمومی، تنظیم صورت های مالی و اظهارنامه مالیاتی، عرضه محصولات در بازار، ظرفیت تولید، میزان اشتغالزایی، صادرات و نسبت حجم فروش کالا و خدمات در گرایش های مختلف بیان کرد.
معاون امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: دوازدهمین جشنواره تعاونی های برتر همزمان با هفته تعاون در شهریور ماه برگزار و از برترین ها نیز تجلیل خواهد شد.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۷۲۲۷


ارسال