يکشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۷ ,22 July 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
امام جمعه اهل سنت میرجاوه گفت: ملت ایران هرگز اسراییل را به رسمیت نمی شناسد و این بازیکنان باید از بازی در تیم ملی ایران محروم شوند چرا که ملت ایران چنین ننگی را نمی پذیرند.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون ،مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: اسراییل دشمن انسانیت و مسلمین است و این دو فوتبالیست ایرانی نباید تن به بازی به تیم اسراییل می دادند و این حرکت فوتبالیست های ایرانی به شدت محکوم است این دو فوتبالیست کاری خارج از عرف و شان کشور ایران انجام دادند چراکه ملت ایران رژیم غاصب اسراییل را به رسمیت نمی شناسد.
وی افزود: ورزشکاران ما باید از بازی در مقابل تیم اسراییل سر باز می زدند و زیر بار این ننگ نمی رفتند چراکه اسراییل یک رژیم کودک کش است که خون هزاران نفر از بچه و زن و مرد و کودک در فلسطین را ریخته است.
وی خاطرنشان کرد: ملت ایران هرگز اسراییل را به رسمیت نمی شناسد و این بازیکنان باید از بازی در تیم ملی ایران محروم شوند چرا که ملت ایران چنین ننگی را نمی پذیرند دستان اسراییل به خون هزاران انسان بی گناه فلسطینی آغشته است.
مولوی ریگیان پور تاکید کرد: ملت ایران از ابتدای پبروزی انقلاب شعار مرگ بر اسراییل سر داده است و هرگز آرمان مبارزه با اسراییل را فراموش نمی کند دست رژیم صهیونیستی به خون شهدای هسته ای و بسیاری از جوانان ما آلوده است و همواره به دنبال توطئه و دشمنی با نظام جمهوری اسلامی هستند.
وی با اشاره به دشمنی دیرینه اسراییل با مسلمین، اذعان کرد: دفاع از مظلومان جهان و آرمان های فلسطین اولویت اول ما مسلمانان است و باید بر اساس روایات و قرآن و بر اساس آموزه‌های دینی همواره پشتیبان و حامی ملت‌های مظلوم باشیم و در مقابل ظالم بایستیم اما این دو فوتبالیست کاری خارج از شان ملت بزرگ ایران انجام داده اند و باید با آنها برخورد جدی انجام شود.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۷۲۳۵


ارسال