يکشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۷ ,22 July 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۰
بازی با تیم اسراییل پایمال کردن خون شهدای هسته ای است
 
قهرمان دومیدانی استان گفت: بازی با تیم اسراییل پایمال کردن خون شهدای هسته ای است، این حرکت ناشایست دو فوتبالیست ایرانی ملت ایران را شرمسارو غیرت ملی ما را جریحه دار کرد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون ،قهرمان دومیدانی شهرستان میرجاوه و استان در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: بازی دو ورزشکار ایرانی در مقابل بازیکنان تیم فوتبال اسراییل باعث شرمساری است بازی با تیم اسراییل پایمال کردن خون شهدای هسته ای است.
کریم ریگی افزود: ورزشکاران ایرانی همواره با سرباز زدن از بازی در مسابقات مختلف در مقابل رژیم صهیونیستی باعث عزت و آبروی کشور بودند  اما این حرکت ناشایست دو فوتبالیست ایرانی ملت ایران را شرمسارو غیرت ملی ما را جریحه دار کرد.
وی خاطرنشان کرد:ورزشکاران ما نباید در مقابل رژیم غاصب و کودک کش اسراییل بازی می کردند و این حرکت آنها محکوم است ، فدراسیون فوتبال باید برخوردی قاطع با آنا داشته باشد چرا که این هنجار شکنی ها از سوی ورزشکاران ایرانی و مسلمان قابل قبول نیست.
وی تاکید کرد: ورزشکاران پرافتخار ایران زمین همواره نشان داده اند که هیچ علاقه ای به رویارویی با رژیم غاصب و اشغالگر صهیونیستی را ندارند و مرام پهلوانی ورزشکاران ایرانی به آنها اجازه رویارویی در مقابل این رژیم غاصب را نمی دهد بنابراین این دو فوتبالیست باید پاسخگوی این هنجار شکنی خود باشند.

انتهای پیام/4941
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۷۲۴۲


ارسال