يکشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۷ ,22 July 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۵
امام جمعه اهل سنت شهرستان سرباز:
بزرگترین ناقض حقوق بشر مدعی حقوق جهانیان/خون هزاران انسان بیگناه لکه ننگی بر پیشانی آمریکاست
 
امام جمعه اهل سنت شهرستان سرباز گفت: آمریکا به عنوان بزرگترین جنایت کار جهانی و ناقض حقوق انسان ها نمیتواند دیگر کشورها را به بهانه های حقوق بشری تحریم کند.
به گزارش عصرهامون، مولوی عنایت الله رسولی زاده در گفت وگو با خبرنگار پاپایا، با تاکید بر اینکه آمریکا بزرگترین ناقض حقوق بشر است، اظهار داشت: کشوری که خود بزرگترین جنایات را بر ضد بشریت انجام داده و به عنوان تنها کشور استفاده کننده از بمب اتمی، دستش به خون صدها هزار انسان بیگناه در هیروشیما و ناکازاکی آغشته است نمیتواند ادعای دفاع ازحقوق بشرداشته باشد.
وی افزود: بهانه حقوق بشری آمریکا برای تحریم ایران، تلخ ترین لطیفه تاریخ بشریت است.
امام جمعه اهل سنت شهرستان سرباز با اشاره به اینکه ناقضان حقوق بشر مدافعان انسانیت شده اند، بیان کرد: متاسفانه سازمان ملل متحد نیز تحت فرمان آمریکاست و درجایی که باید از حقوق انسانها دفاع کنند با جنایت کاران همکاری کرده و‌ ملت های  مظلوم جهان را متهم به نقض حقوق بشر میکنند.
وی ادامه داد: آمریکا به عنوان جنایت کارترین کشور دنیا خود را پدرخوانده همه میداند و با تحریم های ظالمانه به دنبال شکستن مقاومت ملتها هستند به گونه ای که بنا بر اعلام منابع بین المللی بیش از ۴۱درصد مردم جهان به نوعی توسط آمریکا تحریم شده اند.
رسولی زاده در پایان با گلایه از عدم پایبندی غرب به برجام، تصریح کرد: حال که آمریکا ثابت کرده است که برای برجام هیچ ارزشی قائل نیست و آن رابه راحتی نقض میکند باید دولت مردان ما نیز دربرابر این اقدامات شیطان بزرگ اقدامی مناسب انجام دهند.
 
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۷۲۹۷
مرجع : پاپایا


ارسال