يکشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۷ ,22 July 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۸
تحویل ۱۰ واحد مسکن شهری و روستایی در میرجاوه
 
مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان میرجاوه از تحویل تحویل ۱۰ واحد مسکن شهری و روستایی به مددجویان در هفته دولت خبر داد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون ، منصور نورا در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: این نهاد مصمم به حل مشکلات جامعه هدف در زمینهٔ احداث، تعمیر، بازسازی و تکمیل منازل مددجویان است و به همین منظور این مشکلات پس از بازید از پروژه‌ها که ۸۰ درصد آن مطابق استانداردها بوده با حضور کارشناسان مربوطه موردبررسی قرارگرفته است.

وی با اشاره به اینکه تأمین مسکن مددجویان تحت حمایت همواره به‌عنوان یکی از مهم‌ترین اهداف مطرح‌شده است، افزود: در همین زمینه این نهاد در طول سال خدماتی مرتبط با مسکن نیازمندان موردحمایت از قبیل خرید مسکن با مشارکت خیران، سایر دستگاه‌ها، نهادها، شرکت‌ها، نوسازی منازل فرسوده‌ی مددجویان شهری و تعمیرات کلی و جزئی موردنیاز این واحدهای مسکونی ارائه می‌دهد.

مدیر کمیته امداد شهرستان میرجاوه به اینکه این نهاد با شناسایی،نیازسنجی و تعیین استحقاق برای ارائه‌ی تمامی خدمات به خانواده‌های تحت حمایت بستر توانمندسازی آنان را فراهم می‌کند، خاطرنشان کرد:به همین منظور خانواده‌های نیازمند تأمین مسکن، ابتدا پس از بررسی میزان آورده و توان بازپرداخت اقساط شناسایی می‌شوند و بعد از تعیین متراژ زیربنا و انجام ملاحظات فنی و بازدید کارشناسان دفتر تأمین مسکن و امور مهندسی این نهاد بر اساس اولویت به واجدین شرایط تا رفع نواقص و تکمیل پرونده ازنظر مالی و مراحل تصمیم‌گیری کمک و هدایت می‌شود .

وی تاکید کرد: امسال سهمیه کمیته امداد شهرستان میرجاوه در زمینهٔ ساخت مسکن شهری ۱۵ واحد پیش‌بینی‌شده است که از این تعداد چهار واحد در دست اقدام بوده و دو واحد آماده واگذاری به مددجویان فاقد مسکن در مناطق روستایی و کم‌تر توسعه‌یافته است.

نورا عنوان کرد: همچنین در این مدت ده واحد مسکونی هم‌زمان با هفته دولت به خانواده‌های روستایی و شهری دارای زنان سرپرست خانوار و یتیم تحت حمایت این نهاد واگذار می‌شود.

انتهای پیام/4941

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۷۳۲۵


ارسال