سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ,18 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۹
در دیدار با خانواده آزادگان و شهدا مطرح شد :
استقامت آزادگان و رشادت شهدا باید الگوی همه مسئولین قرارگیرد
 
جانشین سپاه شهرستانی میرجاوه گفت : رفتارو کردار رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس واستقامت اسرای ایرانی در سالهای اسارت باید الگوی همه مسئولین قرار گیرد .
به گزارش سرویس فرهنگی عصرهامون ،به نقل از پایگاه خبری لادیز؛ جانشین سپاه شهرستانی میرجاوه دراین دیدار ضمن قدردانی ازخانواده آزادگان استقامت آنان را در شرایط اسارت و سختی هایی را که متحمل شدند گرامی داشت و اظهار کرد: کردارو رفتار شهدا، جانبازان و آزادگان باید الگو و سرمشق همه مردم قرار گیرد، جوانانی که در زمان وقوع جنگ تحمیلی احساس وظیفه کردند و با جان و دل با اشتیاق فراوران فرزندان و خانواده را رها کرده به میدان های نبرد حق علیه باطل شتافتند این رفتار ها و از خود گذشتگی ها باید الگو ما باشد .

وی با اشاره به موضوع اسارت و شهادت محسن حججی افزود: مدافعان حرم همان مدافعین حریم این مرز و بوم هستند که در هشت سال دفاع مقدس از میهن اسلامی مان حفاظت کردند و هم اکنون مدافعان حرم با تکرار حماسه های جوانان رشید اسلام در نبردی سخت تر و ناجوانمردانه تر از هشت سال دفاع مقدس در غربت از اسلام ناب محمدی دفاع می کنند .
سرهنگ پاسدار حسین قنبری تصریح کرد: رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و مدافعین حرم با الگو گرفتن از سیره ائمه و شجاعت شهدای کربلا و امام حسین (ع) از همه مادیات و وابستگی های دنیوی گذشتند و دعوت امام راحل را لبیک گفتند .


در این دیدار رضا گزمه از جانبازان و آزادگان هشت سال دفاع مقدس ضمن تشکر از حضور مسئولین در این دیدار گفت : حضور در جبهه های نبرد حق علیه باطل منجر به پالایش روح و تبلور معنویات بیش از پیش در زندگی شخصی من شد و برگزاری این چنین دیدار ها باعث قوت قلب و دلگرمی خانواده های آزادگان، جانبازان و شهدا خواهد بود .
حمزه فرزند شهید احمد ریگی در دیدار امروز ضمن قدر دانی ازمسئولین و علمای حاضر در این جلسه خاطر نشان کرد : شهید مصداق عینی رشهادت است که با انتخاب آگاهانه و در کمال خلوص، هستی خود را یکجا به آفریدگار جهان تقدیم می کند و به سرچشمه بقا و حیات، پیوند می یابد .
وی اذعان کرد : شهادت روح ایثار و از خودگذشتگی را به جامعه القا می‌کند و هشدار می‌دهد که زندگی را تنها در فکر خود و خواسته‌هایتان سپری نکنید. از این رو، شهید، موج آفرین و بیدارگر است و جامعه را به مسیر اصلاح رفتار‌ها سوق می‌دهد تا ثروت اندوزی و قدرت افزایی را کنار نهاده و به ارزشها نیز بیندیشند.
در پایان وی گفت : امیدواریم مسئولین کشور در همه حال تفکر و آرمان های شهدا را سرلوحه کارشان قرار دهند و جمهوری اسلامی ایران را به بالاترین عرصه های جهانی برسانند .

انتهای پیام / 4941
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۷۵۹۶


ارسال