پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ,15 November 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۹
فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان؛
کشف 66 هزار و 200 لیتر سوخت قاچاق در سیستان وبلوچستان
 
فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان از کشف 66 هزار و 200 لیتر سوخت قاچاق ،توقیف پنج دستگاه تانکر کشنده و دستگیری سه نفر قاچاقچی در این رابطه خبر داد .
به گزارش عصرهامون به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،سردار " محمد قنبری" گفت: در راستای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی محورهای مواصلاتی و مبارزه بی امان با پدیده قاچاق سوخت و منابع ملی، ماموران یگان تکاوری 108 خاش حین گشت زنی های هدفمند در محورهای مواصلاتی شهرستان به سه دستگاه تانکر سوخت که به صورت کاروانی در حال حرکت بودند مشکوک و جهت بررسی بیشتر دستور توقف این خودروها را صادر کردند.
وی افزود: پس از اعلام دستور ایست رانندگان بدون توجه به دستور پلیس با رها کردن خودرو با استفاده از ناهمواری های زمین اقدام به فرار کردند و ماموران با رعایت قانون بکارگیری سلاح یکی از قاچاقچیان را دستگیر کردند.
این مقام ارشد انتظامی اظهار داشت: در بازرسی از این سه دستگاه تانکر کشنده مقدار 38 هزار و 700 لیتر سوخت قاچاق از نوع "گازوئیل" کشف شد.
سردار قنبری با اشاره به یک عملیات موفق پلیسی دیگر در شهرستان زابل، گفت: در این عملیات ماموران انتظامی این شهرستان حین کنترل خودروهای عبوری به دو تانکر سوخت مشکوک و جهت بررسی بیشتر این خودروها را متوقف و ضمن دستگیری دو قاچاقچی در این رابطه 27 هزار و 500 لیتر نفتگاز قاچاق را کشف کردند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در پایان سخنان خود با اشاره اینکه سه قاچاقچی با تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند، تصریح کرد: نیروی انتظامی برخورد قاطعانه ای با قاچاق کالا و سرمایه های ملی دارد و نخواهد گذاشت سرمایه ملی به راحتی از کشور خارج شود.
 انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۷۶۱۵


ارسال