جمعه ۱ تير ۱۳۹۷ ,22 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۴۳
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری:
کشتار مسلمانان میانمار هولوکاست واقعی است/ سران کشورهای عربی به دنبال نوکری غرب هستند
 
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه سران کشورهای عربی به دنبال نوکری غرب و خوشنودی آنان هستند، گفت: کشتار مسلمانان در میانمار در واقع یک هولوکاست واقعی است.
مولوی نذیر احمد سلامی در گفت و گو با عصرهامون ضمن محکوم کردن نسل کشی مسلمانان میانمار اظهار کرد: نسل کشی مسلمانان میانمار یکی از غم بارترین فجایع یک دهه گذشته برای جهان اسلام است که هیچ گاه از خاطر مسلمین پاک نخواهد شد.
وی افزود: سکوت سنگین جوامع بین المللی و حتی سران کشورهای اسلام و مردم مسلمان جهان در بربر این فاجعه بزرگ غیر قابل باور است به گونه ای که نمی توان هیچ دلیل روشنی برای آن آورد به جز اینکه سران کشورهای عربی به دنبال نوکری غرب و خوشنودی آنان هستند و مسلمانان اصلا برای آنان مهم نیستند.
 
کشتار مسلمانان در میانمار در واقع یک هولوکاست واقعی است
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه کشتار مسلمانان در میانمار در واقع یک هولوکاست واقعی است، بیان کرد: کشورهای غربی که خود را حامی حقوق بشر می دانند و بارها با سوء استفاده از این واژه ملت های آزاده جهان را تحت فشار قرار داده اند نه تنها هیچ بویی از انسانیت نبرده اند بلکه حتی معنی حقوق بشر را هم درک نکرده و آن را تنها برای سرپوش گذاری بر اعمال شیطانی خود قرار داده اند.
وی ادامه داد: وقتی جایزه صلح نوبل به کسی داده می شود که خود باعث و بانی نسل کشی مسلمانان میانمار است و بویی از انسانیت نبرده است به خوبی واژه حقوق بشر غربی برای آدم معنا پیدا می کند.
سلامی با گلایه از سکوت رسانه ای کشورهای عربی در مورد این فاجعه عظیم ضد بشری، خاطر نشان کرد: نسل کشی مسلمانان میانمار تنها نابودی یک تعداد از یک قوم نیست بلکه نابودی تفکر اسلام ناب محمدی(ص) است و اگر واقعا سران کشورهای عربی منطقه چون آل سعود و آل خلیفه واقعا مدافع حقوق مسلمین بودند در اندازه یک جمله از مردم بی گناه میانمار دفاع می کردند نه اینکه در پیروی از اربابان غربی خود سکوتی مرگبار اختیار کرده و حتی اخبار ناگوار این جنایت را هم پوشش خبری ندهند.
 
ایران به دنبال زنده نگاه داشتن اسلام ناب محمدی(ص) است
وی اذعان داشت: دیروز مسلمانان عراق و سوریه، امروز بحرین و یمن و میانمار و فردا هم دیگر مسلمین جهان باید در آتش نادانی و کفر سران کشورهای عربی بسوزند، چراکه دیگر همه دنیا به خوبی می دانند یک و نیم میلیارد مسلمان جهان هیچ گاه بلد نیستند از یکدیگر دفاع کرده و با تفرقه افکنی غربی ها و آل دست شدن حاکمان خود تنها مشغول نابودی اسلام ناب هستند و کاری به دیگران ندارند.
این مدرس حوزه علمیه اهل سنت با دعوت از مسلمانان جهان برای دفاع از مسلمین مظلوم میانمار، تصریح کرد: در حال حاضر که تنها چند کشور همچون ایران از ملت های مظلوم جهان حمایت کرده و به دنبال زنده نگاه داشتن اسلام ناب محمدی(ص) هستند و دیگر کشورها تنها به دنبال خشنودی غرب و شیطان بزرگ هستن این وظیفه مردم مسلمان کشورهای اسلامی است تا با حمایت گسترده از ملت های مظلومی چون سوریه, یمن، بحرین و میانمار، حکام فاسد خود را مجبور به حمایت از آنان کرده و جلوی نابودی اسلام را یگیرند.
 
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۱۱۲


ارسال