جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ ,30 July 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۹
به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد؛
مسابقه نقاشی نسل آلاله ها در جنوب غرب سیستان و بلوچستان+ تصاویر
 
مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دلگان گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس، مسابقه نقاشی نسل آلاله ها در شهرستان دلگان برگزار شده است.
به گزارش عصرهامون، مهری بامری مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دلگان در گفتگو با خبرنگار دلگان پرس اظهار کرد: مسابقه نقاشی نسل آلاله ها به مناسبت هفته دفاع مقدس بین کودکان و نوجوانان دختر و پسر این شهرستان برگزار شده است.
وی با بیان اینکه در این مسابقه بیش از 40 نفر شرکت کننده حضور داشته اند، تصریح کرد: مسابقه نقاشی نسل آلاله ها با هدف ارج نهادن به مقام شامخ شهدا، ایثارگران و رزمندگان دوران دفاع و همچنین آشنایی کودکان و نوجوانان با وقایع آن دوران برگزار شده است.
مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دلگان اضافه کرد: در اين مسابقه كودكان و نوجوانان شهرستان دلگان بايد طرحی از دفاع مقدس را بر اساس برداشت خود از آن دوران را نقاشي مي کردند.
مهری بامری با تاکید بر اینکه به نفرات برگزیده این مسابقه فرهنگی جوایز نفیسی اهدا شده است، افزود: مسابقه نقاشی نسل آلاله ها با همکاری اداره ورزش و جوانان و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان دلگان انجام شده است.
وی ادامه داد: همچنین در طول هفته دفاع مقدس به همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دلگان برنامه های فرهنگی شامل مسابقه قرآن و کتابخوانی و همچنین هنری و ادبی در این شهرستان بین کودکان و نوجوانان اجرا خواهد شد.
مهری بامری خاطرنشان کرد: برای نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت بین نسل های سوم و چهارم انقلاب باید چنین برنامه های فرهنگی و هنری را اجرا کرد.
شهرستان دلگان در 475 کیلومتری جنوب غرب شهر زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان واقع شده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/8306
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۴۲۷
مرجع : دلگان پرس


ارسال