يکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ ,24 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۴
به همت بسیجیان گروه های جهادی بسیج رسانه کشور در حال انجام است
ساخت مدرسه در منطقه محروم هیت کلیر شهرستان دلگان+ تصاویر
 
بسیجیان گروه جهادی راهیان شهادت بسیج رسانه کشور در حال ساخت مدرسه در منطقه محروم هیت کلیر شهرستان دلگان سیستان و بلوچستان هستند.
به گزارش عصرهامون به نقل از دلگان پرس، جمعی از بسیجیان اصحاب رسانه تهران بزرگ با مشارکت بسیج رسانه ای سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان در قالب اردوهای جهادی اقدام به محرومیت زدایی در روستاها و مناطق محروم شهرستان دلگان کردند.
ابراهیم گرماب رودی معاون اجرایی سازمان بسیج رسانه کشور در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه اگرچه جنگ سالها پیش تمام شده است، اما جهاد همچنان ادامه دارد، گفت: جهاد گرانی که امروز مشاهده می کنید از نسل همان شهدایی هستند که هشت سال برای مقابله با دشمن جهاد ،مقاومت و ایثار کردند و اکنون در همان قالب جهاد محرومیت زدایی می کنند.
وی با تاکید بر اینکه این جهادگران همچون نسل های شهید حججی ها، همت ها،زین الدین ها، باکری ها و خرازی ها هستند که تقدیم این انقلاب کردیم، افزود: خدا را شاکریم که این جوانان با یک نشاط و شور انقلابی به مردم عزیز مناطق محروم خدمت می کنند.
معاون اجرایی سازمان بسیج رسانه کشور اضافه کرد: گروه جهادی راهیان شهادت در حال ساخت یک باب مدرسه پنج کلاسه با زیر بنای 170 مترمربع در روستای هیت کلیر شهرستان دلگان هستند.
گفتنی است اعزام پزشک به مناطق محروم شهرستان دلگان، سرکشی ازخانواده شهدا و برگزاری یادواره شهدا از دیگر فعالیت های این گروه جهادی بوده است.
شهرستان دلگان در 475 کیلومتری جنوب غرب شهر زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان واقع شده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/8306
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۴۳۹
مرجع : دلگان پرس


ارسال