پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ ,22 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۲
بصیرت و ولایتمداری رمز موفقیت رزمندگان در دفاع مقدس بود
 
جانشین سپاه شهرستان میرجاوه گفت:فرهنگ دفاع مقدس از نهضت عاشورا گرفته شده است و مدیریت جنگ توسط حضرت امام (ره)، ولایتمداری رزمندگان و اطاعت از ولایت فقیه مهمترین رمز پیروزی در طول جنگ 8 ساله با عراق بود.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون ، سرهنگ پاسدار حسین قمبری در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: امام خمینی(ع) با تفکر و اندیشه بسیجی در طول 8 سال دفاع مقدس در مقابل زورگویان و ابرقدرت های جهان ایستادگی کرد و رزمندگان با پیروی از امام و رهبر خویش و با روحیه ایثار و شهادت طلبی در مقابل دشمن تا بن دندان مسلح به پروزی رسیدند.
وی افزود: تفکر بسیجی معمار کبیر انقلاب در کنار ولایتمداری رزمندگان رمز پیروزی جمهوری اسلامی ایران در طول 8 سال دفاع مقدس بود رزمندگان ما نه به  دنبال مقام و جایگاه بودند و نه دنبال مال دنیا و فقط برای خدا جهاد کرده و جان خویش را نثار آزادی کشور خود کردند.
وی خاطرنشان کرد: رزمندگان در طول جنگ تحمیلی با اطاعت از رهبر خویش بصیرت بسیجی را در خود تقویت کردند و نه تنها کشور و انقلاب خویش را حفظ کردند بلکه این روحیه بسیجی را به سایر آزادی خواهان جهان نیز منتقل کردند و این امنیت وآرامش و این پیشرفت در عرصه های مختلف از جمله موضوع هسته ای و علمی وصنعتی مرهون فداکاری های فرزندان کشورو حاصل خون شهیدان است و از این جهت باید تلاش کنیم تا فرهنگ مقاومت و ایستادگی را برای نسل جدید تبیین کنیم.
سرهنگ قمبری تاکید کرد: فرهنگ دفاع مقدس از نهضت عاشورا گرفته شده است و مدیریت جنگ توسط حضرت امام (ره) ، ولایتمداری رزمندگان و اطاعت از ولایت فقیه مهمترین رمز پیروزی در طول جنگ 8 ساله با عراق بود.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۶۹۳


ارسال