پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ ,29 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۸
فرمانده سپاه شهرستان میرجاوه:
دفاع مقدس از قیام امام حسین (ع) الهام گرفته است
 
فرمانده سپاه شهرستان میرجاوه گفت: انقلاب و دفاع مقدس ما از فرهنگ عاشورایی الهام گرفته است، امام حسین (ع) درس ظلم‌ستیزی و دفاع از دین و ارزش‌ها را به آموخت و عزت، اقتدار، استقلال ملت ما برگرفته از مکتب عاشورای حسینی است.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون ، سرهنگ پاسدار علیرضا کرد در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: جوانان و رزمندگان با اقتدا به قیام امام حسین(ع) توانستند در مقابل صدام ایستادگی کنند و خاک جمهوری اسلامی ایران را در مدت یک سال و نیم از دشمن پس بگیرند و این روحیه شهادت طلبی و ایثار ناشی از عشق وتاسی به سرور و سالار شهیدان است.
وی افزود: امام حسین(ع) با آگاهی از شهادتش قدم در مسیر کربلا گذاشت تا به تکلیف خود عمل کند رزمندگان ما نیز با تاسی راه و روش امام حسین(ع) جلوی دشمن ایستادند و راهی میدان نبرد با دشمن شدند و اجازه ندادند تا دشمن متجاوز خاک کشور را غارت کند.
وی خاطرنشان کرد: انقلاب و دفاع مقدس ما از فرهنگ عاشورایی الهام گرفته است، امام حسین (ع) درس ظلم‌ستیزی و دفاع از دین و ارزش‌ها را به آموخت و عزت، اقتدار، استقلال ملت ما برگرفته از مکتب عاشورای حسینی است،  امروز نیز باید از این فرهنگ عاشورایی در زندگی الگو بگیریم همچنان که شهدای مدافع اسلام، مکتب امام حسین(ع) را الگوی خویش قراردارند و برای نجات اسلام ناب محمدی به مبارزه با داعش پرداختند.
فرمانده سپاه شهرستان میرجاوه امنیت کشور را مرهون خون شهدا دانست و تاکید کرد: امنیت امروز کشور در نا امنی های خاورمیانه برگرفته از رشادت های رزمندگان 8 سال دفاع مقدس و سایر شهدای کشور است، زمانی که فرهنگ شهادت و ایثارگری در جامعه نهادینه شود هیچ دشمنی جرات تعدی به آن را نخواهد داشت.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۶۹۶


ارسال