دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ ,15 October 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۲
فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان خبر داد
انهدام 57 باند قاچاق مواد مخدر در جنوب شرق کشور / 365 قاچاقچی دستگیر و بیش از 90 هزار مهمات کشف شد
 
فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان گفت: در شش ماهه اول سال تاکنون 57 باند قاچاق مواد مخدر منهدم، 365 قاچاقچی دستگیر و بیش از 90 هزار مهمات مربوطه کشف شد.
به گزارش عصرهامون، سردار محمد قنبری در خصوص جزئیات خبر فوق اظهار کرد: ماموران انتظامی استان در راستای مقابله با قاچاق موادمخدر و برخورد با سوداگران مرگ، با پيگيری های شبانه روزی، اقدامات اطلاعاتی و اشرافيت کامل بر محورهای مواصلاتی استان در 6 ماهه اول سال جاری موفق به انهدام 57 باند قاچاق مواد مخدر و هلاکت 15 شرور مسلح شدند.
 
350خودرو توقیف شد
وی با اشاره به کشف 68 تن انواع مواد مخدر در این مدت گفت:در این بازه زمانی 365 قاچاقچی دستگیر، 85 قبضه اسلحه جنگی به همراه بیش از 90 هزار مهمات مربوطه کشف و 350  خودرو و 59  موتور سیکلت توقیف شدند.
 
1456 معتاد متجاهر جمع آوری شد
این مسئول با اشاره به اجرای طرح های انتظامی در سطح استان تصریح کرد: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و مبارزه با مخلان نظم و امنیت با شناسایی پاتوق خرده فروشان 1035 خرده فروش مواد مخدر را دستگیر و 1456 معتاد متجاهر نیز از سراسر استان جمع آوری و به کمپ های ترک اعتیاد تحویل داده شدند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: يکی از ماموريت های مهم پليس، مبارزه با حمل، نگهداری، خريد و فروش و قاچاق مواد مخدر به عنوان بلای خانمان سوز جامعه است و برخورد نيروی انتظامی در اين راستا محکم، قاطع و مستمر خواهد بود.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۷۵۳


ارسال