پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ ,13 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۵
امیر سرلشکر موسوی در بازدید از منطقه سوّم نداجا:
پیشرفت‌های منطقه مکران با گذشته قابل قیاس نیست
 
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز در سواحل مکران برکت و موفقیت را شاهد هستیم، تلاش و حرکت همرزمانمان برکت‌های زیادی را عاید این سواحل کرده و حقیقتا این پیشرفت‌ها قابل مقایسه باگذشته نیست.
به گزارش عصرهامون به نقل از پایگاه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران،‌ امیر سرلشکر عبدالرحیم موسوی گفت: تاکیدهای مکرر فرماندهی معظم کل قوا راجع به نیروی دریایی ارتش، آمادگی دفاعی و راهبردی بودن این نیرو به ما حکم می کند که اولین ماموریت را از نداجا شروع کنیم.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در ادامه اضافه کرد: امروز در سواحل مکران برکت و موفقیت را شاهد هستیم و وقتی مقایسه می‌کنیم می بینیم که تلاش و حرکت همرزمان‌مان برکت‌های زیادی را عاید این سواحل کرده و حقیقتا این پیشرفت‌ها قابل مقایسه باگذشته نیست.

موسوی دیدار با همرزمانش در کنارک و عرض خداقوت به آنان را مزید برعلّت برای انتخاب منطقه سوم نیروی دریایی راهبردی ارتش به عنوان اولین مقصد ماموریت برشمرد و افزود: ارتش وظیفه دارد که تدابیر فرماندهی معظم کل قوا را در خصوص آبادانی و توسعه سواحل مکران به نتیجه برساند البته در همین راستا یک بخش کار به نهادهای کشوری و دولت بر می‌گردد که ما باید پیگیری کنیم تا آنها هم پای کار بیایند و بخش دیگر مربوط به ما می‌شود که تا به ثمر رسیدن این مهم از هیچ کوششی فروگذار نکرده و نخواهیم کرد.

گفتنی است امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران و امیر دریادار سیاری فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش صبح امروز با حضور در منطقه سوم نداجا واقع در آخرین نقطه سواحل مکران از قسمت‌های مختلف این منطقه بازدید کردند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۷۷۶


ارسال