سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ ,18 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۶
در گفت و گو با عصرهامون مطرح شد:
بیش از 37 هزار دانش آموز چشم انتظار کمک خیرین/ برگزاری جشن عاطفه ها در 650 مدرسه استان
 
مدیر کل کمیته امداد امام سیستان و بلوچستان با بیان اینکه بیش از 37 هزار دانش آموز ودانشجو تحت حمایت این کمیته هستند، گفت: امیدواریم 19 مهر ماه بار دیگر فرهنگ همدلی و ایثار و مهربانی گسترش پیدا کند.
رضا شهرکی در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی عصرهامون، با بیان اینکه در مرحله نخست جشن عاطفه ها که 24 و 25 شهریور ماه در استان برگزار شد مبلغ 3 میلیارد تومان کمک های مردمی جمع آوری شده است، اظهار داشت: سال گذشته مبلغ 2 میلیارد تومان جمع آوری شد که این بار در مرحله اول جشن عاطفه ها کمک های مردمی رشد 100 درصدی داشته است.
 
وی ادامه داد: مرحله دوم جشن عاطفه ها 19 مهر ماه در 650 مدرسه برخوردار برگزار می شود.
مدیر کل کمیته امداد استان خاطر نشان کرد: مرحله قبل یار اصلی جمع آوری کمک های مردمی سپاه بود که این مرحله آموزش و پرورش و صدا و سیما یار اصلی هستند با این حال سپاه این بار نیز کمک هایی داشته است.
 
شهرکی با بیان اینکه بیش از 37 هزار دانش آموز و دانشجو تحت حمایت کمیته امداد هستند، تصریح کرد: از طریق خیریه ها و کمیته امداد بسته های لوازم التحریر پیش بینی شده و مبالغی برای تهیه پوشاک نیز در اختیار دانش آموزان قرار گرفته است.
 
وی در ادامه از شهروندان، صدا و سیما، ائمه جماعات ، معتمدین و خیریه ها قدردانی کرد و گفت: امیدواریم 19 مهر ماه بار دیگر فرهنگ همدلی و ایثار و مهربانی گسترش پیدا کند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۸۰۰


ارسال