سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ ,18 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۴
فرمانده کل ارتش در کنارک:
پیشرفت های سواحل مکران بی سابقه است
 
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: پیشرفت های سواحل مکران بی سابقه است و با گذشته قابل مقایسه نیست.
به گزارش عصرهامون به نقل از چهاربهاران، سرلشکر «سید عبدالرحیم موسوی» در بازدید از منطقه سوم نیروی دریایی راهبردی ارتش در کنارک اظهار کرد: امروز شاهد برکت و موفقیت در سواحل مکران هستیم و زمانی که مقایسه می شود تلاش و حرکت هم رزمان برکت هایی را عاید این سواحل کرده است که قابل مقایسه با گذشته نیست.

وی افزود: تاکیدهای مکرر فرماندهی معظم کل قوا درباره نیروی دریایی ارتش، آمادگی دفاعی و راهبردی بودن این نیرو به ما حکم می کند که اولین ماموریت را از نداجا شروع کنیم.

وی دیدار با همرزمان خود در کنارک و عرض خداقوت به آن ها را دلیل  انتخاب منطقه سوم نیروی دریایی راهبردی ارتش به عنوان اولین مقصد ماموریت برشمرد و بیان کرد: ارتش وظیفه دارد که تدابیر فرماندهی معظم کل قوا را درباره آبادانی و توسعه سواحل مکران به نتیجه برساند البته در همین راستا یک بخش کار به نهادهای کشوری و دولت بر می شود که باید پیگیری شود تا آن ها هم پای کار بیایند.

سرلشکر موسوی ادامه داد: بخش دیگر از اقدام ها برای توسعه این سواحل مربوط به ارتش است که تا به ثمر رسیدن این مهم از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد.

شایان ذکر است، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران به همراه فرمانده نیروی دریایی ارتش در این سفر یک روزه از میدان تیر منطقه سوم نیروی دریایی راهبردی ارتش، یگان های شناور سطحی و زیرسطحی، پهپاد، یگان های پدافند هوایی و پایگاه سوم هوادریا بازدید کرد.

امیر سرلشکر «موسوی» و امیر «حبیب ا... سیاری» همچنین از طرح های عمرانی، آموزشی و بهداشتی و آبرسانی نظیر کارخانه های آب شیرین کن، آپارتمان های مسکونی، بیمارستان ۶۴ تختخوابی، مرحله دوم مهمانسرای مکران و مجتمع آموزشی ورزشی ولایت بازدید کردند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۸۱۸


ارسال