پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ ,13 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۹
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد:
انهدام 2 باند سارقان منزل و مالخر/ کشف 7 میلیارد اموال مسروقه در چابهار
 
فرمانده انتظامی استان گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهي شهرستان چابهار دو باند سارقان منزل و مالخران متلاشي و هفت میلیارد ریال اموال مسروقه نیز از آنان کشف شد.
به گزارش عصرهامون به نقل از چهاربهاران، سردار "محمد قنبری" اظهار کرد: در راستای اجرای طرح امنیت اجتماعی و در پي وقوع چندین فقره سرقت منزل و اماکن خصوصی در شهرستان چابهار، تحقیقات پلیسی برای بررسی موضوع و دستگیری سارقان آغاز شد.

وي افزود: کارآگاهان در تعاقب پایش های اطلاعاتی و گشت زنی هدفمند در نقاط جرم خیز، اعضای باند پنج نفره سارقان را شناسایی و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه در مخفیگاه شان دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: سارقان در تحقیقات اولیه پلیسی به 25 فقره سرقت منزل و اماکن خصوصی و فروش اموال مسروقه به یک باند سه نفره مالخر اعتراف کردند.

سردار قنبری با اشاره به شناسایی و دستگیری باند سه نفره مالخران بیان کرد: در بازرسی از مخفیگاه این متهمان 7 میلیارد ریال اموال مسروقه شامل وسابل منزل کشف و به مال باختگان تحویل داده شد که این امر رضایت شهروندان را در پی داشت.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان بابیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضائی شدند، خاطر نشان كرد: شهروندان محترم منازل خود را به تجهیزات ایمنی مجهز کنند تا مورد دستبرد افراد سودجو قرار نگیرد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۸۲۰


ارسال