دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ ,10 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۲
رئیس دانشگاه آزاد واحد بین المللی چابهار در جمع اصحال رسانه:
اولویت واحد بین‌المللی دانشگاه آزاد چابهار کیفیت مباحث آموزشی است
 
رئیس دانشگاه آزاد واحد بین المللی چابهار گفت: یکی از اولویت های مهم واحد بین‌المللی دانشگاه آزاد چابهار ارتقای کیفیت مباحث آموزشی در بین دانشجویان است.
به گزارش عصرهامون به نقل از چهاربهاران، بهزاد دهواری در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به کیفیت مباحث آموزش در دانشگاه اظهار کرد: در دانشگاه آزاد چابهار پیگیر افزایش رشته ها در مقاطع تحصیلات تکمیلی هستیم.

وی ضمن معرفی تاریخچه دانشگاه آزاد اسلامی در چابهار از پیشرفت های حاصل شده در طول مدت فعالیت دانشگاه خبر داد و افزود: در سال 82 دانشگاه آزاد اسلامی با 30 دانشجو و در ساختمانی استیجاری شروع به کار کرد و امروز با بیش از 3000 دانشجو و 32 رشته تحصیلی در حال فعالیت است.

رئیس دانشگاه آزاد واحد بین‌المللی چابهار با بیان اینکه آموزش زبان چینی با توجه به اهمیت و کاربرد این زبان در مبادلات منطقه ایی بسیار مهم است، گفت: دانشگاه آزاد واحد بین‌الملل چابهار قابلیت جذب و آموزش دانشجویان خارجی را دارد.

دهواری بیان کرد: دانشگاه آزاد واحد بین الملل چابهار قابلیت جذب و آموزش دانشجویان خارجی را دارد و رشته های فناوری اطلاعات و معماری و حقوق به زودی در مقطع ارشد بعد از اعلام مرکز؛ راه اندازی خواهد شد.

رئیس دانشگاه آزاد واحد بین‌المللی چابهار گفت: به تمامی درخواست های تشکل های دانشجویی پاسخ مثبت داده ایم و با آغوش باز در خدمت هستیم.

وی خاطرنشان کرد: ۲۲ عضو هیات علمی دانشگاه آزاد واحد بین الملل چابهار دکترا یا دانشجوی دکترا هستند که این امر نشان از توجه ویژه ما به بالا بردن سطح کیفیت آموزش را نشان می دهد.

دهواری با اعلام اینکه مدارس هوشمند سما نیز در چابهار راه اندازی شده گفت: استقبال مردم از مدارس سما بسیار بالا بوده و تا کنون 170 دانش آموز ثبت نام کردند.

وی افزود: مدارس سما کاملا هوشمند بوده و برای اولین طرح کیف در مدرسه در این مدارس اجرا می شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۸۲۱


ارسال