جمعه ۳۰ شهريور ۱۳۹۷ ,21 September 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران امشب با جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی استان سیستان و بلوچستان دیدار و گفت‌وگو کرد.
به گزارش عصرهامون به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی امشب با جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی استان سیستان و بلوچستان در زاهدان دیدار داشت و با این جمع پیرامون مباحث مختلف به گفت‌وگو پرداخت.
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در این دیدار با عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی بر ضرورت هم‌افزایی و تحکیم وحدت و افزایش تعامل میان نیروهای مسلح تاکید کرد.
امیر موسوی ضمن تاکید بر اهمیت کار نیروی انتظامی و مرزبانی و پرمشغله دانستن کار پرسنل آنها، گفت: نیروهای مسلح پاره تن یکدیگر هستند و باید با وحدت رویه کامل در مسیر تامین امنیت گام بردارند.
شایان ذکر است امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی دوشنبه، 10 مهرماه با هدف بازدید از منطقه سوم نیروی دریایی ارتش از طریق فرودگاه کنارک وارد سیستان و بلوچستان شد و در ادامه سفر خود از یگان‌های مختلف سطحی و زیرسطحی منطقه سوم نیروی دریایی و همچنین یگان‌های مستقر در بندر کنارک بازدید کرد.
بازدید از طرح‌های در دست اجرای ارتش جمهوری اسلامی ایران در منطقه از دیگر برنامه‌های سفر فرمانده‌ کل ارتش جمهوری اسلامی ایران به سیستان و بلوچستان بود. امیر سرلشکر موسوی ضمن ارزیابی توانمندی یگان‌های شناور سطحی و زیرسطحی، از یگان‌های موشکی، جنگال، پدافند هوایی، پایگاه سوم هوادریا، پهپاد و میدان تیر منطقه سوم نیروی دریایی راهبردی ارتش در سیستان و بلوچستان بازدید کرد.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۸۵۲


ارسال