پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ ,13 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۰
سخنان ترامپ سخیفانه بود/ دولتمردان اقدام صریح و قاطع انجام دهند
 
امام جمعه اهل سنت شهرستان هامون عنوان کرد: سخنان ترامپ تنها سخیفانه و یاوه گویی بیش نبود.
به گزارش عصرهامون مولوی عبدالله حسن زهی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا؛ ابراز کرد: سخنان ترامپ همانند همیشه یاوه گویی و سخیفانه بود به طوری که واژه تروریست تنها زیبنده خود آمریکا و کشورهای سلطه طلب دیگر است چرا که همیشه ایران اسلامی حامی صلح در جهان است.

وی افزود: انرژی هسته ای برای ترامپ و سایر کشورهای مستکبر جهان بهانه ای برای تحت فشار گذاشتن ایران است در حالی که ایران همیشه به تعهدات خود پایبند بوده اما این کشورها بارها نقض برجام کرده اند.

مولوی حسن زهی ادامه داد: وزارت امور خارجه و دستگاه دیپلماسی از حالت انفعال خارج شده و در واکنشی صریح و قاطع در برابر آمریکا بایستد چرا که سیاست انفعالی محکوم به شکست است.

وی تاکید کرد: ترامپ از واژه خلیج عربی برای خلیج فارس استفاده کرد که این موضوع هم نشان از بی عقلی و عدم آگاهی این فرد نسبت به جغرافیای منطقه دارد در حالی که این خلیج همیشه فارس بوده و فارس خواهد ماند.

مولوی حسن زهی خاطرنشان کرد: ملت ایران و تمامی نهادهای موجود در کشور باردیگر با اتحاد و همدلی نشان دهند که همیشه پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و تا پای جان در دفاع از آرمان های خود می ایستد.

وی بیان کرد: ترامپ با سخنان خود بار دیگر ثابت کرد که به تعهدات خود پایبند نیست و ضربه ای دیگر بر برجام وارد ساخت که این موضوع به خوبی غیرقابل اعتماد بودن کدخدا را به نمایش گذاشت.

مولوی حسن زهی همچنین گفت: ملت ایران پای آرمان های انقلاب و اسلام ایستاده اند و در این راه از هیچ کس ترس و واهمه ای ندارد بنابراین حامی دولتمردان در مقابله با ترامپ و سایر زورگویان جهان هستند.

انتهای پیام
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۰۰۱


ارسال