پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ ,13 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
رئیس هیئت ووشو سیستان و بلوچستان گفت: خلیج فارس حافظانی دارد که به به راحتی می توانند اشک دشمنان انقلاب را دربیاورد.
به گزارش عصرهامون عباس شیبک در گفت و گو با خبرنکار اوشیدا؛ ابراز کرد: دنیای امروز به عنوان دنیای سیاست، قدرت و پول شناخته شده بنابراین اگر کشوری هرکدام ا ز اینها را نداشته باشد بایستی دردل قدرتهای بزرگ هضم شود.

وی افزود: ایران اسلامی پس انقلاب با توکل برخداوند منان وتوان داخلی توانسته خیلی از محاسبات کشورهای قدرتمند را برهم زند و به همین علت کشورهای غربی و در راس آن شیطان بزرگ آمریکا همیشه با مردم ایران با خصومت رفتار کند و دنبال کارشکنی، تحریم وجنگ باشد ولی ایران عزیز با اتحاد مردم و مسئولین توانسته تمامی نقشه های انها را یکی پس از دیگری برهم زند.

دانشجوی دکترای مدیریت راهبردی خاطرنشان کرد: آمریکا همیشه ایران را متهم به داشتن سلاح هسته ای می کند این درحالیست که رهبر عزیز انقلاب داشتن بمب هسته ای را حرام دانسته و داشتن نیروهای انقلابی وبسیجیان غیور را ازصدها بمب هسته ای مهمتر دانسته اند.

قهرمان جهانی ووشو تصریح کرد: شیطان بزرگ برای به زانو درآوردن مردم ایران وعقب نشینی ازخواسته های به حق آنها برجام راپیشه و از این طریق می خواست ایران رادر دنیا منزوی کند اما با بصیرت رهبر انقلاب نقشه های آنان برآب رفت و پیش ازپیش عصبانی ودرمانده شد.

وی تاکید کرد: در حالی که ایران به تمامی تعهدات بین المللی خود درقبال برجام عمل کرد اما امریکای جهان خوار مثل همیشه عهدشکنی کرد و تحریمهای مجدد را در کنگره مصوب کرد وحتی پا را ازگلیم خود درازتر کرد و ملت ایران را به عنوان تروریست معرفی کرد.

شیبک بیان کرد: اظهارات اخیر ترامپ تمامی گروهای چپ و راست درایران، مردم و مسئولین را یک صدا، یکدست، متحد و منسجم کرد.

قهرمان آسیایی ووشو عنوان کرد: رهبر انقلاب بارها اعلام کردند که آمریکا قابل اعتمادنیست ودشمنی امریکا واسرائیل بامردم ایران تمامی ندارد.

وی اظهار کرد: امریکا هزاران کیلومتر آن طرفتر وازیک قاره دیگر درخلیج فارس رزمایش برپا می کند و به نیروهای نظامی ایران که خلیج فارس خانه آنهاست می گوید حق رزمایش ندارید.

شیبک همچنین گفت: صحبتهای ترامپ بسیار احمقانه است به طوری که او با این سخنان چهره پلید و شیطانیش رابیش از بیش برای جهانیان آشکار کرد.

رییس هیات ووشو سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: سخنان بچه گانه ترامپ باعث بصیرت و انسجام ملی ایران شد بنابراین مردم ایران با پیروی از رهبر فرزانه ایران با همدیگر در مقابل هرزه گویی آمریکا متحد هستند و توطئه های دشمنان راخنثی می کنند.

وی اضافه کرد: در حال حاضر بی اعتمادی به امریکا برهمه دنیا ثابت شده چون توافق هسته ای و برجام توافق ایران و ۶ قدرت جهانی است نه توافق ایران وامریکا بنابراین برجام یک پیمان بین المللی می باشد.

رئیس هیات ووشو سیستان و بلوچستان ادامه داد: باید به دونالد ترامپ تاجر یاداور شد ایران بازار تجارت اونیست که هروقت بخواهد بفروشد یا بخرد چرا که ایران سرزمین کهنی با فرهنگ و اداب ورسومی است که تمام قاره آمریکا نمی تواند حتی یک هزارم آن را به دست اورد.

شیبک در ادامه گفت: خلیج فارس و ایران سرزمینی اساطیری و جاییست که کماندوهای آمریکایی به دست پاسدران انقلاب اسلامی به گریه افتاند و جلوی دوربینها ازمردم ایران معذرت خواستند.

وی در پایان اظهار داشت: آمریکا بداند که یک ایرانی را نباید هیچ وقت تهدید کند چون ایران و ایرانی با توکل برخدا و وحدت ملی می تواند همانند همیشه جلوی آنها ایستاده و باعث ریختن اشک آنان شود.

انتهای پیام
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۰۰۲


ارسال