دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ ,15 October 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۶
بازرسی از حدود 3 هزار واحد صنفی در زابل
 
رئیس اداره صنعت و معدن شهرستان زابل عنوان کرد: در ۶ ماهه ابتدایی سال جاری ۲۲۶ فقره پرونده تخلف در زابل ایجاد و مورد بررسی قرار گرفته اند.
به گزارش عصرهامون حسین سرگزی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز کرد: با توجه به اهمیت حقوق شهروندی در ۶ ماهه ابتدایی سال جاری تعداد دو هزار و ۸۲۹ بازرسی از واحدهای مختلف تجاری، صنعتی، خدماتی و غذایی انجام شده است.

وی افزود: پس از انجام بازرسی و انطباق موارد با استانداردها تعداد ۲۲۶ پرونده تخلف با ارزش ۶۶۸ میلیون و ۴۹۱ هزار ۴۰۰ ریال کشف شده است.

سرگزی خاطرنشان کرد: گرانفروشی، عدم درج قیمت، عدم صدور صورتحساب وعرضه خارج از شبکه بیشترین موارد تخلف عرضه کنندگان کالا و خدمات بوده است.

رئیس اداره صنعت و معدن شهرستان زابل خاطرنشان کرد: در طی مدت یاد شده؛ بیشترین موارد تخلف مربوط به صنوف موادغذایی پروتئینی با ۷۵ فقره، نانوایی با ۳۰ فقره، خودرو حمل گاز با ۲۰ فقره و پوشاک با هشت فقره بوده است.

وی تصریح کرد: همشهریان در صورت مشاهده هرگونه تخلف می‌توانند از روش‌های تماس تلفنی با سامانه ۱۲۴، به صورت حضوری و مراجعه به اداره صنعت، معدن و تجارت واقع در خیابان مطهری و یا از طریق ارسال گزارش کتبی مراتب تخلفات را اعلام تا در سریعترین زمان ممکن به گزارش آنها رسیدگی شود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت رفاه مردم، اداره صنعت و معدن با جدیت کامل در راستای برخورد با متخلفان گام برداشته و در این راستا هیچ گونه چشم پوشی نخواهد داشت.

انتهای پیام
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۰۰۴


ارسال