پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ,15 November 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۲
فرماندار زابل:
نمایشگاه کتاب در زابل برگزار می شود/ اولویت شرکت با ناشران و کتاب فروشان منطقه سیستان
 
فرماندار زابل گفت: با توجه به اهمیت بومی گرایی اولویت شرکت در نمایشگاه کتاب با ناشران و کتاب فروشان منطقه سیستان باشد.
به گزارش عصرهامون به نقل از پایگاه خبری اوشیدا؛ هوشنگ ناظری در جلسه برنامه ریزی و هماهنگی جهت برگزاری برنامه های بیست و پنجمین هفته کتاب که در محل فرمانداری زابل تشکیل شد، عنوان کرد: کتاب غذای روح بشر است بنابراین ترویج فرهنگ کتابخوانی در جامعه از ضرورت ویژه ای برخوردار است.

وی افزود: به منظور ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و توجه به علایق مردم در زمینه های مختلف علوم ،،نمایشگاه کتاب ۲۴ آبان آغاز و تا ۳۰ آبان ماه ادامه خواهد یافت.

ناظری تصریح کرد: با توجه به اینکه کتاب تاثیر به سزایی در رشد شخصیت افراد دارد هر کس باید در حد توان خود مطالعه و دیگران را نیز به خواندن کتب مختلف تشویق کند‌.

وی ادامه داد: به منظور ارج نهادن به تلاش ناشران سیستان و بلوچستان و استفاده مناسب از نوشته های آنان از حضور ناشران غیر بومی نیز در نمایشگاه کتاب زابل استقبال می شود اما به منظور اثربخشی بهتر باید آثار و کتب آنها به روز و شاخص باشند.

فرماندار زابل بیان کرد: یکی از مهم ترین نیازهای بشر امروز افزایش آگاهی و کسب اطلاعات مطابق روز می باشد بنابراین برگزاری نمایشگاه های مختلف کتاب و تشویق مردم به مطالعه می تواند زمینه های رشد کشور را فراهم آورد.

وی ابراز کرد: امیداوریم اهالی منطقه سیستان با حضوری پرشور در نمایشگاه کتاب و خریداری کتب مطابق با نیازهای خود رشد و تعالی خود را رقم زنند.

ناظری در پایان تاکید کرد: در نمایشگاه کتاب که به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی بر پا خواهد شد، باید به گونه ای تدبیر شود که اولویت شرکت با ناشران و کتاب فروشان منطقه سیستان باشد.

انتهای پیام
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۱۴۳


ارسال