سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ ,11 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۳
​عضو مجمع نمایندگان سیستان و بلوچستان:
معرفی 3 گزینه برای استانداری سیستان و بلوچستان/ تغییر "علی اوسط هاشمی" قطعی است
 
عضو مجمع نمایندگان سیستان و بلوچستان از قطعی شدن تغییر علی اوسط هاشمی استانداری فعلی سیستان و بلوچستان خبر داد.
علی کرد در گفتگو با خبرنگار عصرهامون و با تایید بر قطعی بودن تغییر استاندار فعلی سیستان و بلوچستان گفت: تغییر استاندار وظیفه دولت و وزارت کشور است اما نمایندگان مردم نیز در جهت انتخاب فردی توانمند تلاش می کنند.

وی از معرفی گزینه نهایی استانداری سیستان و بلوچستان خبر داد و افزود: دانیال محبی نیا(ملایی)، محمود زمانی قمی و سید محسن صادقی گزینه نهایی وزارت کشور برای حضور در سیستان و بلوچستان هستند.

کُرد با بیان اینکه در بحث انتصاب استاندار در سیستان و بلوچستان نظر مسئولین امنیتی، علما شیعه و سنی و مردم تاثیرگذار است، اضافه کرد: گزینه های معرفی شده نیز مورد تایید نمایندگان مردم و سایر دلسوزان استان است، اما معرفی گزینه نهایی به عهده وزارت کشور است.

نماینده مردم خاش اضافه کرد: فردی باید به عنوان استاندار انتخاب شود که با همه گروه های سیاسی تعامل کرده و توسعه همه جانبه استان و اشتغالزایی را هدف اصلی خود قرار دهد.

وی با بیان اینکه گزینه های معرفی شده برای استانداری افرادی توانمند هستند، اذعان کرد:در بین گزینه های معرفی شده آقای زمانی قمی شناس بیشتری برای استانداری سیستان و بلوچستان دارند اما نمی توان با قطعیت در این خصوص صحبت کرد زیرا وزارت کشور و دولت هم ملاک هایی برای انتخاب استاندار دارند و ممکن است در دقایق پایانی فردی دیگر انتخاب شود.

وی افزود: باید فردی سکان هدایت پهناورترین استان کشور را به دست گیرد که علاوه بر اشراف کامل بر موقعیت این استان، پیگیر مشکلات مردم بوده و در این راستا از هیچ کوششی دریغ نکند.

عضو مجمع نمایندگان استان با بیان اینکه سیستان و بلوچستان از شعار مسئولین گذشته آسیب های بسیاری دیده است، بیان کرد: امروز قاطعانه می گویم تمام پروژه های استانی و ملی در پهناورترین استان کشور تعطیل است.

وی عقبگرد استان در سالهای اخیر را نتیجه حرفهای سیاسی و تبلیغاتی دانست و ادامه داد: در دوره گذشته سیستان و بلوچستان در قول های بدون عمل سرآمد بود.

کرد با تاکید بر اینکه حضور افرادی که دانش و مدیریت کافی در خصوص این استان نداشتند متاسفانه باعث تعطیلی پروژه های کوچک و بزرگ در سطح است شد، تصریح کرد: آمارهایی که مسئولین استان در خصوص پروژه ها می دهند درست نیست.

وی بیان داشت: سیستان و بلوچستان در شاخص های سیاسی و حرف های بدون عمل تنها موفق عمل کرده است، به همین دلیل نمایندگان به دنبال این هستند فردی استاندار شود که پویایی و حرکت را سرلوحه قرار دهد.


انتهای پیام//
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۱۵۱


ارسال