پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ ,13 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۱
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چابهار خبر داد
جابجایی بیش از 900 میلیون لیتر فرآورده در 6 ماهه نخست سال جاری
 
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چابهار میزان کل فرآورده های حمل شده توسط ناوگان حمل و نقل منطقه در شش ماهه نخست امسال را 914 میلیون لیتر عنوان کرد و گفت: این مقدار مصرف توسط ۲۸۳ نفتکش فعال در منطقه جابجا شده است.
به گزارش عصرهامون، به نقل از چهاربهاران، مصطفی نخعی در دیدار با اعضای شورای‌شهر و شهردار شهرستان چابهار؛ عمده مصرف فرآورده های مذکور در منطقه را در بخشهای نیروگاهی، حمل و نقل، پروژه های عمرانی، صیادی، کشاورزی و صنایع اعلام کرد و افزود: با توجه جایگاه خاص و موقعیت استرتژیک منطقه، اعمال دقت و نظارت دقیق در حفظ و صیانت از سرمایه‌های ملی بسیار مهم و حائز اهمیت است.

مدیر منطقه چابهار از ارسال بیش از شصت و شش میلیون لیتر فرآورده به شهرستان‌های خاش و زاهدان خبر داد و بیان کرد: یا توجه به اعلام سهمیه تامین و توزیع ستاد این مقدار فرآورده توسط ناوگان حمل و نقل به منطقه زاهدان ارسال شده است.

وی در ادامه با اشاره به وظایف و رسالت سنگین شرکت در امر سوخت‌رسانی و نقش ناوگان حمل و نقل فرآورده های نفتی در ایفای آن، بر توجه هر چه بیشتر پیمانکاران در جهت برطرف کردن مسائل و مشکلات احتمالی رانندگان، رفع عییب نفت‌کشها و آماده به کار بودن آنها تاکید کرد و ادامه داد: نظم و انظباط کاری، پایبندی به اخلاق، صداقت و درستکاری در سایه اجرای قوانین و مقررات جاری شرکت جزء اصول مهم و لازمه خدمت رسانی مناسب به مردم است.

نخعی خاطرنشان کرد: اولویت و ساختار اصلی شرکت بر پایه سوخت رسانی و ارائه خدمات مناسب به شهروندان استوار است، لذا شرکت های حمل و نقل و پیمانکاران باید درسایه اجرای قوانین و مقررات جاری شرکت و با رعایت تمامی اصول اخلاقی وظیفه خطیر خود را به درستی به انجام برسانند.

وی افزود: توجه به توسعه زیرساخت‌های فرهنگی و گسترش و حمایت از امور فرهنگی برای بازیابی و نشر مبانی دینی و اسلامی اثرات مثبت و اثرگذاری را در توسعه شهری رقم خواهد زد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چابهار با اشاره به لزوم اهتمام ویژه تمامی دستگاه‌های اجرایی چابهار به تعامل و همگرایی برای خدمت‌‌رسانی مناسب به شهروندان و جلب رضایت مردم بیان کرد: جایگاه مهم و استرتژیک شهرستان چابهار در استان و قابلیت‌های متعدد سرمایه‌گذاری و گردشگری، توان و پتانسیل این بندر مهم و اقیانوسی کشور را نشان می‌دهد.

اننهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۱۶۴


ارسال