پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ ,13 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۷
در عملیاتی غافلگیرانه در خاش انجام شد؛
کشف بیش از یک تن مواد مخدر در یک منزل مسکونی!/ سونامی موادمخدر، تهدیدی جدی برای خانواده های جنوب شرق کشور
 
فرمانده انتظامی شهرستان خاش گفت: در راستای مبارزه با سوداگران مرگ، یک تن و 77 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در یک منزل مسکونی توسط ماموران انتظامی این شهرستان کشف شد.
به گزارش سرویس انتظامی عصرهامون سرهنگ دوم احمد ثمره حسینی در گفت و گو با خبرنگار  تفتان مااظهار کرد: در راستای اجرای طرح‌های ارتقا امنیت اجتماعی و همچنین مبارزه با قاچاق مواد مخدر، مأموران انتظامی این شهرستان در پی کسب خبری مبنی بر جابجایی مقادیر بسیار زیاد مواد مخدر توسط سوداگران مرگ در یکی از بخش های شهرستان خاش، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت و سریعاً وارد عملیات شدند.
وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و نامحسوس، محل دپو موادم خدر را در یک منزل مسکونی در منطقه دهانه در شهرستان خاش شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در عملیاتی ضربتی وارد این مکان شدند.
سرهنگ دوم ثمره حسینی با بیان اینکه قاچاقچیان قصد داشتند این محموله مواد مخدر را به استان های مرکزی کشور منتقل کنند، تصریح کرد: در بازرسی از منزل قاچاقچیان یک تن و 77  کیلوگرم  مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط شد.
وی گفت: یکی از اصلی ترین مأموریت های پلیس، مبارزه با حمل و نگهداری، قاچاق و فروش مواد مخدر است و به هیچ وجه اجازه جولان به مجرمان حوزه مواد مخدر را نخواهیم داد.
فرمانده انتظامی شهرستان خاش با بیان اینکه شهرستان خاش به دلیل همجواری با کشور پاکستان مورد توجه قاچاقچیان مواد مخدر قرار دارد، خاطرنشان کرد: بسیاری از توان نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان در مرزها صرف مبارزه با سوداگران مرگ می شود که امیدواریم با شناسایی نقاط آسیب پذیر جامعه و برنامه ریزی اصولی و عملی برای کاهش آسیبهای اجتماعی، تهدیدها به فرصتهایی برای توسعه منطقه تبدیل شوند.
وی با بیان اینکه ماهیت اصلی نظام خدمت به مردم و تامین امنیت پایدار است، تصریح کرد: جدایی مرز شرارت از انسانهای بی گناه مسئله جدی است که همیشه در دستور کار ماموران نیروی انتظامی قرار دارد.
سرهنگ دوم ثمره حسینی بیان کرد: طرح امنیت اجتماعی تاکنون رضایت بسیار زیاد شهروندان را در پی داشته است و بدون شک افزایش ارتقای کیفی احساس امنیت در شهرستان، برخورد جدی با سارقان و مقابله با تهیه و توزیع کنندگان مواد مخدر در راستای آسایش و رفاه شهروندان بوده و در دستور کار ویژه پلیس قرار دارد.
وی با اشاره به تلاش ماموران به منظور دستگیری قاچاقچیان، اذعان کرد: امروز دیگر هیچ نقطه و مکانی برای سوداگران مرگ امن نبوده و پلیس با جدیت و برخورد قاطع به دنبال شناسایی و انهدام باندهای قاچاق مواد مخدر است.
سرهنگ دوم ثمره حسینی اظهار کرد: مقابله با پدیده شوم قاچاق به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی شهرستان خاش قرار دارد و لذا شهروندان باید هر گونه ناهنجاری و موارد مشکوک را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 به پلیس اطلاع دهند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۱۷۰


ارسال