پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ ,13 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۸
مسئول سازمان تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان:
فرهنگ عاشورایی ،ظلم ستیزی و مبارزه با استکبار است/عشق به پیامبر و اهل بیت در خادمین حسینی موج می زند
 
مسئول سازمان تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان گفت:امروز جوانان انقلابی ایران اسلامی به تاسی از فرهنگ عاشورا، علم مبارزه با استکبار را به دوش گرفته اند.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون ،حجت الاسلام والمسلمین عیسی بزمانی در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: اولین پیام حضور و استقبال از زوار امام حسین(ع) در مرز میرجاوه، عشق و علاقه خادمان الحسین به پیامبراکرم(ص) و اهل بیت ایشان است چراکه حسین پاره تن پیامبر اکرم(ص) است و کسی که برای خدمت به زوار در اینجا حضور دارد به عشق پیامبر و امام حسین قدم در این مسیر گذاشته است.
وی با بیان اینکه تمام خادمان زائرین حسینی معتقد به راه و هدف حسین بن علی (ع)هستند، افزود: تمام خادمین شیعه و سنی زوار پاکستانی اربعین حسینی، هدف امام حسین(ع) و امر به معروف و نهی از منکر را باور دارند وبا عشق و محبت ایشان قدم در این راه گذاشته اند.
وی با بیان اینکه کربلا فراجغرافیا و فرا زمان است ، خاطرنشان کرد: کربلا مخصوص سال 61هجری و محدود به سرزمین کربلا نیست، امروز بسیاری از زائران و خادمان پیام دشمن شناسی عاشورا را دریافت کرده اند و بر این باورند که باید دشمن را شناخت و با ان مبارزه کرد.
حجت الاسلام والمسلمین بزمانی با اشاره به لزوم دشمن شناسی در عصر حاضر، تاکید کرد: رهروی راه امام حسین(ع) و درس گرفتن از کربلا باعث می شود تا دشمن استکباری را بیش از پیش شناخت، امروز دشمن قصد دارد در دنیای اسلام اختلاف ایجاد کند و به مقابله با دشمنان جمهوری اسلامی بپردازد.
وی آمریکا را دشمن همیشگی انقلاب اسلامی عنوان و اذعان کرد:  امروز جوانان انقلابی ایران اسلامی به تاسی از فرهنگ عاشورا، علم مبارزه با استکبار را به دوش گرفته اند، فرهنگ عاشورایی همان فرهنگ ظلم ستیزی است یعنی باید دشمن را شناخت با آن مقابله کرد و در مقابل دشمن سرتاسر مسلح ایستاد،ملت ایران هیچگاه فرزندان پاسدار و رهبر خویش را تنها نخواهند گذاشت و در مقابل دشمن استکباری می ایستند.انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۲۳۶


ارسال