سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ ,18 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۷
به مناسبت هفته تربیت بدنی انجام شد
برگزاری مسابقات دو و میدانی در بخش لادیز
 
مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان میرجاوه از برگزاری مسابقات دو ومیدانی دانش آموزی به مناسبت هفته تربیت بدنی در بخش لادیز خبر داد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون ، عبدالقدوس اربابزهی در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: یک دوره مسابقات دو میدانی با حضور 50 دانش آموز به مناسبت هفته تربیت بدنی  در دهستان لادیز برگزار شد.
وی با بیان اینکه دویدن تأثیر زیادی در حفظ و تقویت سلامت روح و روان انسان دارد،افزود: ورزش در شادابی دانش آموزان و بالا رفتن میزان یادگیری آنها در کلاس درس تاثیر زیادی دارد و ایجاد نگرش های مثبت و پویا در دانش آموزان، تقویت انگیزه کوشش برای یادگیری و کاهش دغدغه و اضطراب از جمله اهداف این دوره از مسابقات است.اربابزهی خاطرنشان کرد: در این دوره از مسابقات به 8 نفر از شرکت کنندگان جوایزی از سوی اداره ورزش و جوانان میرجاوه اهدا شد.
وی ورزش را عاملی موثر در شادابی دانش آموزان عنوان و تاکید کرد: مسئولین باید با اهمیت دادن به ورزش همگانی و ورزش دانش آموزی زمینه گرایش بیشتر نسل جدید به ورزش را فراهم و روی آن سرمایه گذاری کنند چراکه داشتن جامعه پویا و سالم و کاهش آسیب های اجتماعی در گرو توجه به ورزش دانش آموزی است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۲۳۹


ارسال