پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ ,13 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۶
عکس نوشته/قدرت دفاعی کشور به هیچ وجه قابل مذاکره و معامله نیست
 
رهبر معظم انقلاب در مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه های افسری ارتش فرمودند: قدرت دفاعی کشور به هیچ وجه قابل مذاکره و معامله نیست.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون ، به نقل از پایگاه خبری لادیز؛رهبر معظم انقلاب در مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه های افسری ارتش فرمودند: قدرت دفاعی کشور به هیچ وجه قابل مذاکره و معامله نیست.رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه در شرایط کنونی مهمترین مسئله کشور، موضوع اقتصاد و معیشت مردم است، افزودند: بنای اقتصاد کشور نیز باید یک بنیان امنی باشد.
ایشان بنیان اقتصادی کشور را به دلیل وابسته بودن به درآمد نفت، ناامن خواندند و تاکید کردند: وابستگی اقتصاد به نفت، یک مشکل تاریخی و بجامانده از دوران قبل از انقلاب است و همین موضوع موجب شده است که ما در دوران های مختلف در زمینه فروش نفت و درآمد حاصل از آن، دغدغه داشته باشیم.


ایشان، با اشاره به ناراحتی و عصبانیت قدرت های استکباری از اقتدار منطقه ای ایران، افزودند: دشمنان نظام اسلامی عناصر اقتدار ملی کشور را عامل مزاحم خود می دانند و با آنها مقابله می‌کنند و بر همین اساس با افزایش اقتدار جمهوری اسلامی در میان ملت ها، در منطقه و فراتر از منطقه مخالفند زیرا این اقتدار، عمق راهبردی نظام اسلامی است.انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۲۴۷


ارسال